(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Sági Zoltán Dátum: 2011-07-10 18:59:15
Szia Kata mi is Holnap indulunk! Milyen most arra az idő és a víz? Bár az idővel itt nincs gond, ez a majd 40fok de ott jobb lenne már :)
Farkas Nikolett Dátum: 2011-07-10 10:28:35
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-10 09:48:25
Nikikém! remélem már mindent bepakoltatok! Már csak 1-egyet kell aludni! smile smile Holnap indulás! smile smile Imiék is bejelentkeztek, Karcsiék meg pláne! Szóval itt lesz a nagy csapat! smile smile VÁRLAK!!!! smile smile smile
Nagyjából bepakoltunk..már csak a csajokat várom, mert otthonról jönnek..Remélem nagyon hamar odaérünk smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-10 09:48:25
Farkas Nikolett írta ekkor: 2011-07-10 07:22:40
Holnap indulás..vééégreee smile smile smile
Nikikém! remélem már mindent bepakoltatok! Már csak 1-egyet kell aludni! smile smile Holnap indulás! smile smile Imiék is bejelentkeztek, Karcsiék meg pláne! Szóval itt lesz a nagy csapat! smile smile VÁRLAK!!!! smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-10 09:45:49
Domokos Andrea írta ekkor: 2011-07-09 17:59:21
Kedves Kata! Még azt szeretné megkérdezni, hogy Marmarasból kb. hány óra az út a Meteorákhoz? Én már láttam, de a barátnőim nagyon megszeretnék nézni. Nagyon messze van? És végig busszal mennénk? Köszönöm.
Szia Andrea! Biztos vagyok benne, hogy fog tetszeni a szállás! Valójában a szobában tartózkodnak a legkevesebbet a vendégek! smile A másik kérdésedre a válaszom, a Meteóra oda-vissza 800 km. Igaz hosszú út, de a látvány mindenért kárpótol! Jó utat és várlak sok szeretettel Titeket! Üdv.: Kata smile smile
Farkas Nikolett Dátum: 2011-07-10 07:22:40
Holnap indulás..vééégreee smile smile smile