Holnap indulás!
Imiék is bejelentkeztek, Karcsiék meg pláne! Szóval itt lesz a nagy csapat!
VÁRLAK!!!!
Holnap indulás!
Imiék is bejelentkeztek, Karcsiék meg pláne! Szóval itt lesz a nagy csapat!
VÁRLAK!!!!
A másik kérdésedre a válaszom, a Meteóra oda-vissza 800 km. Igaz hosszú út, de a látvány mindenért kárpótol! Jó utat és várlak sok szeretettel Titeket! Üdv.: Kata