(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-06-30 21:44:07
Pataki György írta ekkor: 2010-06-30 19:10:43
Kedves Kata! Érdeklődni szeretnék hogy mit lehet tudni az Alexander apartmanról. Ugyan az idén nem megyek, de a kedvenc apartmanom hiánya is talán befolyásolt. Mi mindig a 33-as szobában voltunk ( 4 fő). Biztosan emlékszel ránk. Jövőre újra lehet-e menni ? vagy csak közvetlenül lehet foglalni csak?
Szia Gyurikám! Sajnos az Alexandra ház be van zárva. Ti az új építésü részben voltatok, ami jó állapotu volt. Nem tudtuk kivenni, mert nem volt meg a működési engedélyük időben , és gondolom most sincs, ha ki se nyitottak. Hogy jövőre mi lesz azt nem lehet tudni, de ennek a hiánya ne tartson vissza, mert annál csak szebb apartmanjaink vannak. smile Üdvözlet az egész családnak Kata
Grand Kata Dátum: 2010-06-30 21:40:15
Bíró-Szabó Karolina írta ekkor: 2010-06-30 15:15:56
Drága Kata! Hát, valószínűleg jövőre sem megyünk Görögországba... smile pocaklakó érkezése várható februárban, jövő nyáron még nagyon csepp lesz smile Sok puszi Neked!
Drága Karolina! Ennel nagyobb örömhírt nem is írhattál volna! Gratulálok, és jó egészséget kívánok NEKTEK! smile smile Most az egyszer megbocsátom, hogy megvárakoztattok! smile smile Millió puszi Nektek Kata
Grand Kata Dátum: 2010-06-30 21:19:14
Vári Csaba írta ekkor: 2010-06-30 10:12:37
Igen Kata! Tény, hogy a busszal utazóknak kizárólag azzal kell kint foglalkozniuk, hogy hány sört/frappét igyak meg és melyik parton :) Asszem erről szól a nyaralás...többek közt. További szép nyarat.
smile smile smile Neked is szép nyarat Csaba!
Pataki György Dátum: 2010-06-30 19:10:43
Kedves Kata! Érdeklődni szeretnék hogy mit lehet tudni az Alexander apartmanról. Ugyan az idén nem megyek, de a kedvenc apartmanom hiánya is talán befolyásolt. Mi mindig a 33-as szobában voltunk ( 4 fő). Biztosan emlékszel ránk. Jövőre újra lehet-e menni ? vagy csak közvetlenül lehet foglalni csak?
Bíró-Szabó Karolina Dátum: 2010-06-30 15:15:56
Drága Kata! Hát, valószínűleg jövőre sem megyünk Görögországba... smile pocaklakó érkezése várható februárban, jövő nyáron még nagyon csepp lesz smile Sok puszi Neked!