Kedves Kata! Érdeklődni szeretnék hogy mit lehet tudni az Alexander apartmanról. Ugyan az idén nem megyek, de a kedvenc apartmanom hiánya is talán befolyásolt. Mi mindig a 33-as szobában voltunk ( 4 fő). Biztosan emlékszel ránk. Jövőre újra lehet-e menni ? vagy csak közvetlenül lehet foglalni csak?
Szia Gyurikám!
Sajnos az Alexandra ház be van zárva. Ti az új építésü részben voltatok, ami jó állapotu volt. Nem tudtuk kivenni, mert nem volt meg a működési engedélyük időben , és gondolom most sincs, ha ki se nyitottak. Hogy jövőre mi lesz azt nem lehet tudni, de ennek a hiánya ne tartson vissza, mert annál csak szebb apartmanjaink vannak.

Üdvözlet az egész családnak Kata