(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Vári Csaba Dátum: 2010-06-29 14:38:17
Kedves Anita! Ez mind igaz és mégsem. Valóban abszolút nem érezhető semmi a válságból, ez tényleg rémhír. Mi 1 hete jöttünk haza Paraliáról, kocsival mentünk, kétszer meggondoltam mikor és hol tankolok, ugyanis a válság hatására 1,5 euro lett egy liter benzin ez kb 430 Ft! Volt ahol 1,6 és 1,7 euro. És ez csak Paralia ami köztudottan nem a legdrágább hely. További szép napot. Csaba
Dátum: 2010-06-28 20:24:21
Bármit is mond a tv a sztrájkról, valóban túlzó lehet. Mi még itt vagyunk Marmarason, 2 hétig voltunk, holnap megyünk haza. Semmit nem lehet érezni itt abból, amit a tv mond. Az emberek ugyan olyan barátságosak, semmi nem lett drágább egyik hétről a másikra, a nap is ugyan úgy süt, és a tenger is fantasztikus. A közlekedés meg őszintén szolva kit érdekel? Ha kocsival jösz azért,ha meg a busszal, akkor meg megint tök mindegy. Szóval mindenkinek mondhatom, hogy ITT NINCS SEMMI GOND A GÖRÖG VÁLSÁG MIATT.
Farkas Attila Dátum: 2010-06-28 12:12:32
Grand Kata írta ekkor: 2010-06-28 10:27:58
Kedves Kriszti! Nyugodtan jöhettek! A magyar TV-mindíg eltúloz dolgokat. Görögországban korábban is mindíg voltak sztrájkok, de ez az üdülőkörzeteket soha nem érintette. Jó utat kívánok és szeretettel várlak Titeket! Üdv.: Kata smile smile
Köszi a gyors választ, holnap érkezünk, már nagyon várjuk!! Üdv.: Kriszti
Grand Kata Dátum: 2010-06-28 10:27:58
Farkas Attila írta ekkor: 2010-06-28 08:21:29
Szia Kata! Holnap érkezünk Neos Marmarasra. A rádióban olyan híreket hallottam, hogy sztrájk lesz. Tudsz valamit erről? Mire lehet számítani a közlekedés terén? Két kisgyerekkel utazunk. Válaszod köszönöm: Kriszti
Kedves Kriszti! Nyugodtan jöhettek! A magyar TV-mindíg eltúloz dolgokat. Görögországban korábban is mindíg voltak sztrájkok, de ez az üdülőkörzeteket soha nem érintette. Jó utat kívánok és szeretettel várlak Titeket! Üdv.: Kata smile smile
Farkas Attila Dátum: 2010-06-28 08:21:29
Szia Kata! Holnap érkezünk Neos Marmarasra. A rádióban olyan híreket hallottam, hogy sztrájk lesz. Tudsz valamit erről? Mire lehet számítani a közlekedés terén? Két kisgyerekkel utazunk. Válaszod köszönöm: Kriszti