Bármit is mond a tv a sztrájkról, valóban túlzó lehet. Mi még itt vagyunk Marmarason, 2 hétig voltunk, holnap megyünk haza. Semmit nem lehet érezni itt abból, amit a tv mond. Az emberek ugyan olyan barátságosak, semmi nem lett drágább egyik hétről a másikra, a nap is ugyan úgy süt, és a tenger is fantasztikus. A közlekedés meg őszintén szolva kit érdekel? Ha kocsival jösz azért,ha meg a busszal, akkor meg megint tök mindegy. Szóval mindenkinek mondhatom, hogy ITT NINCS SEMMI GOND A GÖRÖG VÁLSÁG MIATT.