(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Vári Csaba Dátum: 2010-06-30 10:12:37
Igen Kata! Tény, hogy a busszal utazóknak kizárólag azzal kell kint foglalkozniuk, hogy hány sört/frappét igyak meg és melyik parton :) Asszem erről szól a nyaralás...többek közt. További szép nyarat.
Grand Kata Dátum: 2010-06-30 10:08:24
Vári Csaba írta ekkor: 2010-06-29 14:38:17
Kedves Anita! Ez mind igaz és mégsem. Valóban abszolút nem érezhető semmi a válságból, ez tényleg rémhír. Mi 1 hete jöttünk haza Paraliáról, kocsival mentünk, kétszer meggondoltam mikor és hol tankolok, ugyanis a válság hatására 1,5 euro lett egy liter benzin ez kb 430 Ft! Volt ahol 1,6 és 1,7 euro. És ez csak Paralia ami köztudottan nem a legdrágább hely. További szép napot. Csaba
Kedves Csaba! Nem az üzmanyag árára értette Anita a biztonságot. Arra gondolt, hogy a magyar TV a sok sztrájkkal fenyegeti az üdülni vágyókat, ami Athénban történik, nem befolyásolja a Halkidiki félszigeten nyaralók nyugalmát. Az üzemanyag, dohányáru, és ital árak kivételével az élelmiszer tavalyhoz képest csak annyit emelkedtek, mint Magyarországon. Azért reagálok írásodra, mert épp velem is erről beszélgetett Anita. Tehát itt nálunk Neosz Marmaraszban biztonságban jókedvűen nyaralnak a vendégek. Sajnos az üzemanyag ár a szgk.-val utazókat érzékenyen érinti, ezért irodánk jó minőségű, kényelmes új buszaival a nyaralás olcsóbb és praktikusabb. Üdvözlettel: Kata smile
Grand Kata Dátum: 2010-06-30 09:57:03
Boross család írta ekkor: 2010-06-29 21:45:58
Kataaaaaaaaaaaaa 49 nap <3 smile smile smile smile smile smile pusziiiii :*
Drágaságaim! smile smile már csak 48 smile smile
Boross család Dátum: 2010-06-29 21:46:42
*nem kell oda az a hármas*
Boross család Dátum: 2010-06-29 21:45:58
Kataaaaaaaaaaaaa 49 nap <3 smile smile smile smile smile smile pusziiiii :*