Kedves Kata!Nagyon jól éreztük magunkat Marmarason. már hiányzik a tenger és az esti beszélgetések na meg a finom vörösborod.Remélem a sors még elvett arra a szép helyre mert még sok mindent nem láttunk.Munkádhoz amit nagyon profin csinálsz sok kitartást és jó egészséget kívánok.Ja kedves leendő nyaralok az Athéne apartmanban A KUTYÁT NE ETESSÉTEK!!!!!!!!!Üdvözlettel Győriné Szilvi
Kedves Szilvi! Nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Nagyon kedves kis csapat voltatok, és bízom benne, hogy a többiek is sok-sok élménnyel gazdagodva tértek haza. Köszi a jókívánságokat, és én is bízom benne, hogy még találkozunk. Hála az égnek a kutya elment, így csak a macskák és "Béla" sirályunk okoz még gondot. Reméem az is megoldódik és belátják a vendégek, hogy nem tarthatunk "állatkertet"!

Nektek is minden jót, puszi Kata