Remélem jól vagytok! Vigyázok a kolléganődre ne félj, már ha hagyja????
Puszi Kata
Remélem jól vagytok! Vigyázok a kolléganődre ne félj, már ha hagyja????
Puszi Kata
!Jó volt a kirándulásunk Erdélyben,Horváth Feri volt a sofőrünk,Ő is jól érezte magát!Már csak 20 nap
!
Kezdődhet előröl a hét. Új vendégek, Új élmények.
Készüljetek, mert én várlak ám!!
!Jó volt a kirándulásunk Erdélyben,Horváth Feri volt a sofőrünk,Ő is jól érezte magát!Már csak 20 nap
!
Gyerkőceink is tűkön ülnek már
Holnap már találkozunk, puszi