(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Liki Zsoltné Dátum: 2010-06-23 13:17:33
Grand Kata írta ekkor: 2010-06-22 21:23:53
Szia Eszterkém! Köszönöm szépen, amit küldtél, megkaptam! Nagyon kedves Tőled! smile smile smile Remélem jól vagytok! Vigyázok a kolléganődre ne félj, már ha hagyja???? smile smile smile Puszi Kata
sziasztok!!!!!!! Cseh Nikinek üzenném, hogy a június 28-turnussal megyünk mi is a lányommal az ő javaslatára az idén Marmarosra remélem találkozunk !!! Marica és Stefánia puszi!!!!
Grand Kata Dátum: 2010-06-22 21:23:53
Szia Eszterkém! Köszönöm szépen, amit küldtél, megkaptam! Nagyon kedves Tőled! smile smile smile Remélem jól vagytok! Vigyázok a kolléganődre ne félj, már ha hagyja???? smile smile smile Puszi Kata
Grand Kata Dátum: 2010-06-22 21:21:24
Farkas Réka írta ekkor: 2010-06-22 13:43:51
Szia Kata!Megjöttünk smile !Jó volt a kirándulásunk Erdélyben,Horváth Feri volt a sofőrünk,Ő is jól érezte magát!Már csak 20 nap smile !
Szia Rékuci! Örülök, hogy jól sikerült a kirándulásotok. Feri jó fej, biztos sokat nevettetek együtt. Már csak 20 nap még 3 hét sincs. Én is túl vagyok a váltáson, hála az égnek smile smile Kezdődhet előröl a hét. Új vendégek, Új élmények. smile smile Készüljetek, mert én várlak ám!! smile smile
Farkas Réka Dátum: 2010-06-22 13:43:51
Szia Kata!Megjöttünk smile !Jó volt a kirándulásunk Erdélyben,Horváth Feri volt a sofőrünk,Ő is jól érezte magát!Már csak 20 nap smile !
Grand Kata Dátum: 2010-06-21 22:54:28
magoeva írta ekkor: 2010-06-21 15:02:27
Szia Kata! Ez a pár óra, ami indulásig van még, hihetetlen lassan telik smile Gyerkőceink is tűkön ülnek már smile Holnap már találkozunk, puszi smile
Kedves Évi és Mindenki a családból! Jó utat kívánok Nektek és az összes holnap érkező Vendégemnek! smile smile smile