(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Kazareczki Péter Dátum: 2010-06-20 20:36:30
Márcsak pár óra smile smile smile smile smile smile smile
Zoltán78 Dátum: 2010-06-20 15:54:06
tök jó az idő csak a mouses apartmanba piheni nem lehet mert álandóan zaklat a tulaj és semi nem tetszik ne különben jó nyaralást egy itt nyaraló
Grand Kata Dátum: 2010-06-20 15:52:05
Kazareczki Péter írta ekkor: 2010-06-20 10:01:56
Sziasztok! Márcsak egy nap indulás :D:D:D
JÓ UTAT! smile smile smile
Kazareczki Péter Dátum: 2010-06-20 10:01:56
Sziasztok! Márcsak egy nap indulás :D:D:D
Huszár Zoltánné Dátum: 2010-06-19 09:21:22
Szia Kata! Már megnyugodtam, itthonra 24-25fokokat mutat, tehát ott csak melegebb lehet! smile Köszönöm, én is nagyon remélem smile smile Enci