(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

magoeva Dátum: 2010-06-21 15:02:27
Szia Kata! Ez a pár óra, ami indulásig van még, hihetetlen lassan telik smile Gyerkőceink is tűkön ülnek már smile Holnap már találkozunk, puszi smile
Grand Kata Dátum: 2010-06-20 23:07:31
írta ekkor: 2010-06-20 20:55:46
Helloka! én a Polotisbe vagyok, itt nincs gond a szállással, takarítanak, nem is látom a tulajt, jó a kilátás, és ami meg nem volt (jó hűtő) a Kata segített megoldani smile Eddig csak egyszer, éjszaka volt egy óriási vihar,de másnap abból sem látszódott semmi. Jó meleg van, és a tenger is kellemes.
Remélem Anita, hogy a 2. hetetek is ilyen kellemes lesz, a még szuperebb kilásású szobában! smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-06-20 23:01:27
Zoltán78 írta ekkor: 2010-06-20 15:54:06
tök jó az idő csak a mouses apartmanba piheni nem lehet mert álandóan zaklat a tulaj és semi nem tetszik ne különben jó nyaralást egy itt nyaraló
Hát drága Zolikám! Az a helyzet, hogy a Mousesben nem is lakik ott a tulaj! smile akkor ki zaklat??? smile
Dátum: 2010-06-20 20:55:46
Helloka! én a Polotisbe vagyok, itt nincs gond a szállással, takarítanak, nem is látom a tulajt, jó a kilátás, és ami meg nem volt (jó hűtő) a Kata segített megoldani smile Eddig csak egyszer, éjszaka volt egy óriási vihar,de másnap abból sem látszódott semmi. Jó meleg van, és a tenger is kellemes.
Kazareczki Péter Dátum: 2010-06-20 20:37:13
Köszönöm, biztos jó lesz az út! smile smile