Drága Kata!
Nagyon szépen köszönjük a felejthetetlen és csodaszép nyaralást.Köszönjük hogy a kis létszám ellenére is megszervezted és lehetővé tetted nekünk a Meteorás kirándulást.Reméljük hogy a jövőben még találkozunk.Mindennel nagyon meg voltunk elégedve,a szállás is nagyon szép és tiszta volt.A görögök vendégszeretete,a csodás naplementék és a tenger....már most mennénk vissza.
Kívánunk neked nagyon jó egészséget és nagyon sok vendéget.
A Politis hotel 3.em 15-ös lakói(sajnos csak volt lakói)
puszi
Köszönöm Andikám kedves szavaidat.

Boldoggá tesz, hogy jól éreztétek Magatokat, és meg voltatok elégedve úgy a szállással, mint a programokka. Nekem ez a legnagyobb öröm.

Bízom benne, hogy még találkozunk! Én is kívánok minden szépet és jót Neked az életben! puszi Kata