Drága Kata! Még mindig 68 nap van az indulásig! Nagyon türelmetlen vagyok! Tényleg megkaptad az e-mailt? Remélem jó címre küldtem! itthon megint nincs jó idő, ott meg gondolom tombol a nyár! mindenkinek nagyon jó nyaralást kívánok Marmarason! előbb-utóbb én is kiérek!
Kazareczki Péter Dátum: 2010-06-16 17:44:43
Szia Kata! Az Athene Apartman-ban a szobákban/lakásokban vannak edények? Vagy van főzési lehetőség? Válaszod előre is köszönöm!
kurdi Gábor Dátum: 2010-06-16 13:35:28
Szia Kata! Az Athéne Apartmanba megyünk,aFszt. A.1 et kaptuk meg,de igy is közel leszünk hozzád. Közben rábeszéltünk még egy Családot,hogy jöjjenek velünk,igy heten fogjuk élvezni azt a csodálatos helyet!,és azt a szeretetet amit adsz a vendégeidnek! Puszi Gabi
Grand Kata Dátum: 2010-06-15 22:57:40
Szia Évi! Megírom szívesen, de ez nem mérvadó! Ma 11, és 12:30-kor - két busz jött -, a múlthéten 13 órakor, de előtte 15:45-kor, tehát nem lehet előre kiszámítani. mindíg a hatrokon múlik. Szióka
magoeva Dátum: 2010-06-15 15:41:23
Szia Kata!
Megírnád légyszives, hogy ma és a múlt héten mikor érkezett meg a busz?
Köszönöm!