Szióka Kata!Eszembe jutott,hogy tavaly ilyenkor már sajnos itthon voltunk a nyaralásból,de azóta is az emlékekből és a képekből gyűjtök erőt,hogy kibírjam a szeptemberi találkozásig!Nagyon -nagyon várjuk,hogy ismét láthassunk,beszélgethessünk és minden programot,amit közösen élvezünk.Rendszeresen olvasom a fórumot, mindenkinek kívánom,hogy olyan jól érezzék magukat,mint tavaly mi.Nekünk az volt az első külföldi utunk és nagyon nagy szerencsénkre Katához kerültünk!!!!KÖSZI,KÖSZI!!!Puszi és minden jót kívánok Gyöngyi és Laci
Drága Gyöngyikém és Laci! Köszönöm kedves szavaitokat. Én ismét várom a találkozást, és örömmel tölt el, hogy az élmények maradandóak voltak, amiket itt tapasztaltatok. Bízom benne, hogy az idén is így lesz.

Puszi Nektek Kata