(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-06-14 23:40:10
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-06-14 19:27:34
Már csak 28 nap smile smile smile
Hurráááá smile smile ! Amúgy szerencsés vagyok, mert mindíg vannak kedves régi visszajáró vendégeim, de TITEKET, már nagyon várlak! Puszi Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-06-14 23:38:56
Saly Zoltán írta ekkor: 2010-06-14 19:17:01
Kedves Kata. Mi jun 22-re érkezünk a C-1 be egyénileg Tatabányárol. Azt már tudom hogy téged az Apartmanban találunk. Athene. Egy telefonszámok ha kaphatnék megköszönöm. Tisztelettel. Saly zoltán.
Kedves Zoli! A mobil telefonom száma ami mindíg be van kapcsolva +306937915639 Ha gondotok van, csak hívjatok nyugodtan. Gondolom Marmaraszi térképetek is van. A honlapon megtalálod! Jó utat kívánok! Üdv.: Kata smile smile
Farkas Nikolett Dátum: 2010-06-14 19:27:34
Már csak 28 nap smile smile smile
Saly Zoltán Dátum: 2010-06-14 19:17:01
Kedves Kata. Mi jun 22-re érkezünk a C-1 be egyénileg Tatabányárol. Azt már tudom hogy téged az Apartmanban találunk. Athene. Egy telefonszámok ha kaphatnék megköszönöm. Tisztelettel. Saly zoltán.
Grand Kata Dátum: 2010-06-13 22:50:22
Grand Kata írta ekkor: 2010-06-13 22:48:53
Szia Gábor! Szerény tudomásom szerint 4 fő is megkaphatja az 5 ágyas apartmant! Akkor mellettem fogtok lakni. Szerintem vedd fel a kapcsolatot az irodánkkal. Várom a találkozást, és azt is, hogy megismerhessem az unokákat! Puszi Mrtikának is Kata smile smile smile
Bocsi Mártikát akartam írni, csak elcsúszott a kezem! Késő van már! Megyek is aludni! Jó éjt smile smile