Szia Kata!Megfogadjuk a tanácsodat az Athéne nagyon megfelel nekünk. Augusztus.24 től lennénk 4- en egy turnust. Lenne is egy 5 férőhelyes lent ara az időre ami megfelelne. Csak nemtudom,hogy gond e ha csak 4 en foglaljuk el? Puszi Gabi Mast is viszem a szokásost!!
Szia Gábor!
Szerény tudomásom szerint 4 fő is megkaphatja az 5 ágyas apartmant! Akkor mellettem fogtok lakni. Szerintem vedd fel a kapcsolatot az irodánkkal. Várom a találkozást, és azt is, hogy megismerhessem az unokákat! Puszi Mrtikának is Kata