(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-06-13 22:48:53
kurdi Gábor írta ekkor: 2010-06-13 14:30:06
Szia Kata!Megfogadjuk a tanácsodat az Athéne nagyon megfelel nekünk. Augusztus.24 től lennénk 4- en egy turnust. Lenne is egy 5 férőhelyes lent ara az időre ami megfelelne. Csak nemtudom,hogy gond e ha csak 4 en foglaljuk el? Puszi Gabi Mast is viszem a szokásost!!
Szia Gábor! Szerény tudomásom szerint 4 fő is megkaphatja az 5 ágyas apartmant! Akkor mellettem fogtok lakni. Szerintem vedd fel a kapcsolatot az irodánkkal. Várom a találkozást, és azt is, hogy megismerhessem az unokákat! Puszi Mrtikának is Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-06-13 22:46:26
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-06-13 07:48:01
Annyira meleg van itthon, hogy napok óta már csak az Égei-tenger hűsítő, kristálytiszta vízére vágyom..na és a finom kis Apeliára smile
Mindez meglesz, és vár úgy a hűs víz, mint az Apelia smile smile smile smile Puszi Kata
Grand Kata Dátum: 2010-06-13 22:45:28
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-06-13 07:46:10
Már csak 29 nap smile
Szuper!!! Én is számolom a napokat! smile smile nagyon várlak ám TITEKET! smile
kurdi Gábor Dátum: 2010-06-13 14:30:06
Szia Kata!Megfogadjuk a tanácsodat az Athéne nagyon megfelel nekünk. Augusztus.24 től lennénk 4- en egy turnust. Lenne is egy 5 férőhelyes lent ara az időre ami megfelelne. Csak nemtudom,hogy gond e ha csak 4 en foglaljuk el? Puszi Gabi Mast is viszem a szokásost!!
Farkas Nikolett Dátum: 2010-06-13 07:48:01
Annyira meleg van itthon, hogy napok óta már csak az Égei-tenger hűsítő, kristálytiszta vízére vágyom..na és a finom kis Apeliára smile