Szia Kata!Remélem emlékszel még ránk. A szokott időben megyünk ismét hozzád. Alig várjuk ia találkozást,mast visszük az Unokákat akik már bevannak sózva. Mast rendezem az utat még nemtudom melyik apartmanba megyünk de teljesen mindegy mert mind szuper! Puszi neked,és nagyon várjuk a találkozást. Gabi,és Márta
Drága Mártika és Gabi! Hogy tudsz ilyet kérdezni, hogy emlékszem e Rátok???

Ennyi év után szégyen lenne, ha nem emlékeznék!

Örülök, hogy hozzátok az unokákat is! Lehet, hogy az Athéne lenne a legmegfelelőbb? A politisben csak 3 ágyas szoba van! A Mouses picit messze van a tengerparttól!, Van aki azt szereti??? Na mindegy! Ti döntötök. Mikor jösztök? Várlak sok szeretettel

Puszi Kata