(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Farkas Nikolett Dátum: 2010-06-13 07:46:10
Már csak 29 nap smile
Grand Kata Dátum: 2010-06-12 22:19:43
írta ekkor: 2010-06-12 07:35:40
Kata! Kedden én is ott vagyok a párommal és 2 hétig nem is szabadulsz tőlünk smile a jó időt megrendeltem, látom folyamatos a kiszállítása, a tenger meg csak melegedjen! Szóval úgy érzem már csak én hiányzom onnan egy jó kis frappéval a kezemben! smile
Szia Anita! Örülök, hogy 2 hétig fogtok boldogítani! A frapét, bevállalom! Jelentkezz érte! Szia Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-06-12 22:17:56
Timike írta ekkor: 2010-06-11 21:34:55
kedves kata !érdeklödnék hogy mikor ért körülbelül oda az elözó csoport mert mi hétfón indulunk mire számitsunk üdv timi
Szia Timi! A buszok érkezését előre nem lehet tudni. Mindíg a határokon múlik, így könnyelműség lenne erre a kérdésre a lálaszadás, hiszen még el sem indultatok. Biztos vagyok benne, hogy kellemes utatok lesz! Üdv.: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-06-12 22:15:46
kurdi Gábor írta ekkor: 2010-06-11 18:57:26
Szia Kata!Remélem emlékszel még ránk. A szokott időben megyünk ismét hozzád. Alig várjuk ia találkozást,mast visszük az Unokákat akik már bevannak sózva. Mast rendezem az utat még nemtudom melyik apartmanba megyünk de teljesen mindegy mert mind szuper! Puszi neked,és nagyon várjuk a találkozást. Gabi,és Márta
Drága Mártika és Gabi! Hogy tudsz ilyet kérdezni, hogy emlékszem e Rátok??? smile Ennyi év után szégyen lenne, ha nem emlékeznék! smile Örülök, hogy hozzátok az unokákat is! Lehet, hogy az Athéne lenne a legmegfelelőbb? A politisben csak 3 ágyas szoba van! A Mouses picit messze van a tengerparttól!, Van aki azt szereti??? Na mindegy! Ti döntötök. Mikor jösztök? Várlak sok szeretettel smile Puszi Kata
Dátum: 2010-06-12 07:35:40
Kata! Kedden én is ott vagyok a párommal és 2 hétig nem is szabadulsz tőlünk smile a jó időt megrendeltem, látom folyamatos a kiszállítása, a tenger meg csak melegedjen! Szóval úgy érzem már csak én hiányzom onnan egy jó kis frappéval a kezemben! smile