kedves kata !érdeklödnék hogy mikor ért körülbelül oda az elözó csoport mert mi hétfón indulunk mire számitsunk üdv timi
Gulyásné Kerti Szilvia Dátum: 2010-06-11 19:29:32
Szia Timi!Érdeklődnék,hogy mit lehet tudni az általad kínált útról? Hány fős,mit tartalmaz a foglalás,...
E-mail címem: [email protected]
Kérlek írj és megbeszéljük a részleteket!
Üdv:Szilvi
kurdi Gábor Dátum: 2010-06-11 18:57:26
Szia Kata!Remélem emlékszel még ránk. A szokott időben megyünk ismét hozzád. Alig várjuk ia találkozást,mast visszük az Unokákat akik már bevannak sózva. Mast rendezem az utat még nemtudom melyik apartmanba megyünk de teljesen mindegy mert mind szuper! Puszi neked,és nagyon várjuk a találkozást. Gabi,és Márta
Grand Kata Dátum: 2010-06-11 11:16:24
írta ekkor: 2010-06-11 09:54:22
Hétfőn indulunk. Nagyon várjuk már, hogy visszatérjünk Marmarasba!
Kedves Józsi! Jó utat kívánok Nektek Gyönyörű az idő,a tenger meleg, kell ettől több? Ja és én is szeretettel várlak!
Dátum: 2010-06-11 09:54:22
Hétfőn indulunk. Nagyon várjuk már, hogy visszatérjünk Marmarasba!