(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-06-10 22:49:05
Borbíró Éva írta ekkor: 2010-06-10 20:14:02
Üdv Mindenkinek! Most érkeztünk haza a férjemmel Marmarasból.Egy csodálatos nyaralás volt az elmúlt 8nap.A Politis apartmanban voltunk a 3-ik emeleten ahonnan csodálatos kilátás nyílik a városra a kikötőre és Porto Caras-ra is.Szép az apartman,tisztaság és rend uralkodik.Nagyon jól éreztük magunkat és úgy gondolom ha csak tehetjük ide vissza fogunk még jönni, ebben nagy szerepe van Katának akit ezúton puszilunk és további szép nyarat kívánunk neki! Üdvözlettel: Évi
Kedves Évi! Köszönöm kedves szavaidat, örülök, hogy jól éreztétek magatokat! smile smile Tényleg csodaszép ez a város, és nagyon jók az apartmanjaink! Sok szeretettel várlak vissza Titeket!Köszi a jókívánságokat, Nektek is minden szépet és jót kívánok! Puszi Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-06-10 22:46:03
ifj. Cseh Ferenc írta ekkor: 2010-06-10 14:32:18
Augusztus közepére tervezzük a barátnőmmel és a kisfiammal, hogy 3-asban Görögbe megyünk nyaralni. Csak még azt nem tudjuk, hogy pontosan hova. Szakmám miatt nekem fontos az internet elérhetőség, így ezzel kapcsolatban szeretném föltenni a kérdésemet. Van bármilyen jellegű megkötés az ingyenes wifi-s internethasználattal kapcsolatban?
Szia Feri! Itt Marmaraszban az Athéne és Politis házban (ingyen) van wifi, és a Politisben a társalgóban ingyenesen használható számítógép is áll a vendégek rendelkezésére!Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2010-06-10 22:43:53
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-06-10 10:39:22
Szia Kata smile Hétfőhöz 1 hónapra indulunk Hozzád smile Már alig várjuk, hogy ott legyünk újra smile Remélem gyorsan eltelnek majd a napok.. Ezer puszi:Niki
Szia drága Nikikém! smile smile Már alig várom a találkozást. Sajnos vagy nem???repülnek a hetek és hamarosan eltelik ez a pár hét is! Én itt vagok, és várlak Titeket! Puszi Kata smile smile
Borbíró Éva Dátum: 2010-06-10 20:14:02
Üdv Mindenkinek! Most érkeztünk haza a férjemmel Marmarasból.Egy csodálatos nyaralás volt az elmúlt 8nap.A Politis apartmanban voltunk a 3-ik emeleten ahonnan csodálatos kilátás nyílik a városra a kikötőre és Porto Caras-ra is.Szép az apartman,tisztaság és rend uralkodik.Nagyon jól éreztük magunkat és úgy gondolom ha csak tehetjük ide vissza fogunk még jönni, ebben nagy szerepe van Katának akit ezúton puszilunk és további szép nyarat kívánunk neki! Üdvözlettel: Évi
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-06-10 14:32:18
Augusztus közepére tervezzük a barátnőmmel és a kisfiammal, hogy 3-asban Görögbe megyünk nyaralni. Csak még azt nem tudjuk, hogy pontosan hova. Szakmám miatt nekem fontos az internet elérhetőség, így ezzel kapcsolatban szeretném föltenni a kérdésemet. Van bármilyen jellegű megkötés az ingyenes wifi-s internethasználattal kapcsolatban?