Üdv Mindenkinek!
Most érkeztünk haza a férjemmel Marmarasból.Egy csodálatos nyaralás volt az elmúlt 8nap.A Politis apartmanban voltunk a 3-ik emeleten ahonnan csodálatos kilátás nyílik a városra a kikötőre és Porto Caras-ra is.Szép az apartman,tisztaság és rend uralkodik.Nagyon jól éreztük magunkat és úgy gondolom ha csak tehetjük ide vissza fogunk még jönni, ebben nagy szerepe van Katának akit ezúton puszilunk és további szép nyarat kívánunk neki!
Üdvözlettel: Évi
Kedves Évi! Köszönöm kedves szavaidat, örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

Tényleg csodaszép ez a város, és nagyon jók az apartmanjaink! Sok szeretettel várlak vissza Titeket!Köszi a jókívánságokat, Nektek is minden szépet és jót kívánok! Puszi Kata