(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Farkas Nikolett Dátum: 2010-06-10 10:39:22
Szia Kata smile Hétfőhöz 1 hónapra indulunk Hozzád smile Már alig várjuk, hogy ott legyünk újra smile Remélem gyorsan eltelnek majd a napok.. Ezer puszi:Niki
Grand Kata Dátum: 2010-06-09 22:18:57
Timi írta ekkor: 2010-06-09 13:27:28
Szia Kata!Mint az az alábbiakban leírtam sajnos egy baleset miatt nem tudunk elutazni de az utazást már nem lehet visszamondani.Ha esetleg tudsz valakit aki szívesen elutazna kérlek jelezz mert nem szeretnénk hogy az utazás teljes ára kárbavesszen.Az árat illetően természetesen tárgyalóképesek vagyunk!!!Az időpont tehát 06.22.06.29-ig Neos Marmaras, Politis Apartman. Segítségedet előre is nagyon köszönöm!!!
Szia Timikém! Nagyon sajnálom, hogy így jártatok! Remélem nem nagyon súlyos smile smile bár a baleset mindíg nagyon megviseli az embert. Én innen Marmaraszból nem tudok segíteni, bár tudnék! Kívánok Nektek gyors gyógyulást és jó egészséget. Remélem lesz rá lehetőség, valamikor, hogy pótoljátok az emaradt nyaralást. Szeretettel Kata
Grand Kata Dátum: 2010-06-09 22:15:24
Cseh Nikoletta írta ekkor: 2010-06-09 11:48:15
Szia Kata! Tényleg azt én is elfelejtettem megkérdezni, hogy az előző turnus vendégei már tudtak fürdeni a tengerben? Gondolom már nem olyan hideg a víz hőmérséklet...
Szia Niki! Ma mérte meg az egyik vendégem a tenger 24 fokos, árnyékban du. 15 órakor 29, napon 47 fok volt. Ami még csak melegedni fog remélhetőleg! Ma a 4-7 éves gyerekek is fürödtek a tengerben! Jó utat kívánok! Üdv.:Kata
Grand Kata Dátum: 2010-06-09 22:13:14
Kuzma Enikő írta ekkor: 2010-06-09 10:10:31
Kedves Kata! Két hét múlva már személyesen is találkozunk. Már nagy az izgalom az utazás miatt. Azt szeretném kérdezni, hogy kb. melyik az az időpont ameddig "illik" megérkezni, és még nem okoz neked gondot az elhelyezés? Egyénileg kb. hány óra alatt szoktak odaérni Marmarasra a vendégek? Hallottunk már 14, de 17 órát is, melyik a reálisabb? Válaszodat előre is köszönöm. Üdv. Enikő
Szia Enikő! Az egyéni utasok 14-16 óra között jó, ha érkeznek, mert akkor már biztos, hogy beköltözhető a szoba. Az utazás ideje attól is függ, honnan jösztök. az emlitett órák száma nyilván Szegedről kevesebb, mint pld. Budapestről smile Ne izguljatok rendben lesz minden az úton! smile Üdv.: Kata
Timi Dátum: 2010-06-09 13:27:28
Szia Kata!Mint az az alábbiakban leírtam sajnos egy baleset miatt nem tudunk elutazni de az utazást már nem lehet visszamondani.Ha esetleg tudsz valakit aki szívesen elutazna kérlek jelezz mert nem szeretnénk hogy az utazás teljes ára kárbavesszen.Az árat illetően természetesen tárgyalóképesek vagyunk!!!Az időpont tehát 06.22.06.29-ig Neos Marmaras, Politis Apartman. Segítségedet előre is nagyon köszönöm!!!