Kedves Kata!
Két hét múlva már személyesen is találkozunk. Már nagy az izgalom az utazás miatt. Azt szeretném kérdezni, hogy kb. melyik az az időpont ameddig "illik" megérkezni, és még nem okoz neked gondot az elhelyezés? Egyénileg kb. hány óra alatt szoktak odaérni Marmarasra a vendégek? Hallottunk már 14, de 17 órát is, melyik a reálisabb? Válaszodat előre is köszönöm. Üdv. Enikő
Szia Enikő!
Az egyéni utasok 14-16 óra között jó, ha érkeznek, mert akkor már biztos, hogy beköltözhető a szoba. Az utazás ideje attól is függ, honnan jösztök. az emlitett órák száma nyilván Szegedről kevesebb, mint pld. Budapestről

Ne izguljatok rendben lesz minden az úton!

Üdv.: Kata