Szia Kata!
Megható, ahogy őrzöd a kis képet :-)))
Talán most is készülnek valamivel, de a gyerekek nevében nem nyilatkozhatom

Anyuék "gyakorlott Görögország járók", évek óta tavasszal-ősszel, ha csak tehetik utaznak. Most éppen Kefalónián vannak :-))
Előre láthatólag szép időnk lesz ugye?Lécci rendeld meg nekünk :-))
most lejjebb leszünk, mint tavaly. Számítsunk-e szúnyogra?
hány fokos lehet már a víz?

puszi Neked!
Szia Évi! Szúnyogok vannak, de nem sokan. Minden szobában van elektromos riasztó, csak tabletta kell bele, de szúnyogháló is minden szobán. Jó idő megrendelve

holnap megmérem a víz hőmérsékletét! Ma turnusváltás volt, és megyek csucsulni, mert holnap korán kelek! Mill. puszi Nektek Kata