(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Timi Dátum: 2010-06-09 13:20:06
Üdv Mindenkinek! 06.22-06.29-ig lenne egy ELADÓ Neos Marmarasi utazásom a Politis apartmanba.Sajnos egy baleset miatt nem tudunk elutazni és az utat már nem lehet lemondani!!!Kérem akit esetleg érdekelne jelezzen, az árat illetően rugalmasak, tárgyalóképesek vagyunk!!
Cseh Nikoletta Dátum: 2010-06-09 11:48:15
Szia Kata! Tényleg azt én is elfelejtettem megkérdezni, hogy az előző turnus vendégei már tudtak fürdeni a tengerben? Gondolom már nem olyan hideg a víz hőmérséklet...
Kuzma Enikő Dátum: 2010-06-09 10:10:31
Kedves Kata! Két hét múlva már személyesen is találkozunk. Már nagy az izgalom az utazás miatt. Azt szeretném kérdezni, hogy kb. melyik az az időpont ameddig "illik" megérkezni, és még nem okoz neked gondot az elhelyezés? Egyénileg kb. hány óra alatt szoktak odaérni Marmarasra a vendégek? Hallottunk már 14, de 17 órát is, melyik a reálisabb? Válaszodat előre is köszönöm. Üdv. Enikő
Grand Kata Dátum: 2010-06-08 21:15:21
magoeva írta ekkor: 2010-06-08 15:30:05
Szia Kata! Megható, ahogy őrzöd a kis képet :-))) Talán most is készülnek valamivel, de a gyerekek nevében nem nyilatkozhatom smile Anyuék "gyakorlott Görögország járók", évek óta tavasszal-ősszel, ha csak tehetik utaznak. Most éppen Kefalónián vannak :-)) Előre láthatólag szép időnk lesz ugye?Lécci rendeld meg nekünk :-)) most lejjebb leszünk, mint tavaly. Számítsunk-e szúnyogra? hány fokos lehet már a víz? smile puszi Neked!
Szia Évi! Szúnyogok vannak, de nem sokan. Minden szobában van elektromos riasztó, csak tabletta kell bele, de szúnyogháló is minden szobán. Jó idő megrendelve smile holnap megmérem a víz hőmérsékletét! Ma turnusváltás volt, és megyek csucsulni, mert holnap korán kelek! Mill. puszi Nektek Kata smile
Grand Kata Dátum: 2010-06-08 21:12:15
Erika85 írta ekkor: 2010-06-08 17:48:26
Szia Drága Kata! Vasárnap hazaérkeztünk Kefalóniáról! Hétvégén megírom az élménybeszámolót és elküldöm e-mailen! Most pedig elkezdődött a visszaszámlálás a Marmarasi nyaralásig! Kb 76 napunk van! Már nagyon várjuk! Remélem az idő is jó lesz és sokat tudunk majd fürdeni a tengerben és persze az esti sétákat is megtartjuk! smile Millió puszi
Szia Erika! Remélem jól éreztétek magatokat, és várom az élménybeszámolót! smile De még jobban várom a találkozást Veletek! Természetesen az esti sétákkal egybeköteve! Puszi Nektek! smile Írjál! Kata