Szia Kata!
Annyira várom már , hogy elteljen ez a 2 hét!
Az idő repül, most volt időm hosszasan beleolvasni a fórumba, Te ugyanaz a kedves lény vagy, aki voltál, 22-én már újra megölelünk

Szomorúan olvastam Takis kapitányról, igazi felejthetetlen emberke. Örülök, hogy mi még találkoztunk vele, és sok erőt kívánunk az asszonykájának ...
Láttam, hogy Berki Attiláék is bejelentkeztek, még ha más is az uticél...Attila jó utat nektek, minden jót, és remélem megúszod idén tüsszösmandula gyulladás nélkül

Kata ha szükséged van valamire itthonról, és mi tudunk ebben segíteni, lécci írj az email címre, vagy iwiwre:-))
Amit Te nem is tudsz még: anyuéknak annyit meséltünk rólad, Marmarasról, hogy ősszel hozzád mennek :-))))))
Puszi Neked!
Éva
Szia Évikém! Én ismét szeretettel várlak Titeket és örülök, hogy megismerhetem kedves szüleidet is majd ősszel.
Én is nagyon sajnálom a Takist, de tudod az élet sajnos véges. A felesége egy nagyon karakán nő és jól kézben tartja a dolgokat. Igen Attila is bejelentkezett, én is kívánom, hogy az idei nyaralást betegség nélkül ússza meg!

Köszönöm a szivélyes felajánlást, de hála az égnek itt mindent megkapok amire szükségem lehet. Köszi semmire sincs szükségem, csak sok-sok ilyen kedves emberkére, mint amilyenek Ti vagytok!

(A kép be van keretezve, és othon őrzöm a lakásomban!) Sok szeretettel várlak Titeket!
Jó utat! Puszi Kata