Szia Anita! Erre én nem válaszolhatok, olvasd a fórumot visszafele is egy kicsit, no meg majd a vendégeim megírják gondolom! Én minden esetre szeretettel várlak. Üdv.: Kata
Szia Anita!
Marmaras egy igazi kis csoda..nagyon hangulatos hely igazi görög emberekkel

A fakultatív programok közül nagyon jó az egész napos hajó, a Sithónia körút, a Meteora, a naplementés hajó és persze a görög est is ...csodálatos helyekre juthatsz el a kirándulások során és persze a hangulat is mindig szuper..én már 5. alkalommal megyek idén vissza...és nem ez lesz az utolsó

Én mindenkinek csak ajánlani tudom, mert csodálatos nyaralásban lesz részed..Persze ehzekhez ráadásul adatott egy szuper idegenvezető is, Kata, aki a hab a tortán