Szia Kata! Köszönöm a válaszod! Kérdezhetnék még kettőt? Október 11-én utazunk hozzátok, milyen szokott ilyenkor ott lenni az idő? Nyitva van még minden? Programok (hajóutak stb.) is vannak még? A másik: olvastam, hogy nem ajánlod a robogót...megértem....mégis tudnál tájékoztatni a bérlés költségeiről? ezen kívül, autót mennyiért lehet bérelni? milyen okmányokat kérnek hozzá? nagyon köszönöm! Gabi
Szia Gabi! Bár mennyire szeretnék segíteni, fogalmam sincs, hogy októberben milyen idő lesz és az árak is folyamatosan változnak. Ha az időjárás és a csoport igénye megengedi, minden kirándulást szeretnék megvalósítani. Ebben azonban csak az Égiek döntenek. Bízzunk abban, hogy minden jól sikerül, és ha közeledünk az októberhez, talán többet tudok segíteni!
Addig is üdvözöllek:Kata