(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-05-30 23:35:57
Grand Kata Dátum: 2010-05-30 23:35:54
Köszi Átadom! Persze ezt majd ti is személyesen megtehetitek! smile smile
Farkas Nikolett Dátum: 2010-05-30 17:09:22
Nagyon sajnáljuk smile Kitartást kívánunk Kulának...és sok-sok erőt.
Grand Kata Dátum: 2010-05-30 16:14:37
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-05-30 16:01:43
Szia Kata smile Idén lesz autókád? Takisszal mi újság? Reméljük jobban van.. Ezer puszi:Niki
Szia Nikikém! Van autóm az idén. Sajnos a Takis itthagyott minket smile A "bérelt" kapitányunk és a gépész Nikos segít Kula mamának, no meg én. Nagyon várlak Titeket! smile smile Puszika
Farkas Nikolett Dátum: 2010-05-30 16:01:43
Szia Kata smile Idén lesz autókád? Takisszal mi újság? Reméljük jobban van.. Ezer puszi:Niki