Kitartást kívánunk Kulának...és sok-sok erőt.
Idén lesz autókád? Takisszal mi újság? Reméljük jobban van..
Ezer puszi:Niki
A "bérelt" kapitányunk és a gépész Nikos segít Kula mamának, no meg én. Nagyon várlak Titeket!
Puszika
Idén lesz autókád? Takisszal mi újság? Reméljük jobban van..
Ezer puszi:Niki