Drága Kata! Holnap után indulunk Kefalóniára és gondoltam elköszönök addig is tőled! Ha visszajöttünk írok élménybeszámolót! Utána pedig kezdődik a visszaszámlálás a Marmarasi nyaralásig! Már azt is nagyon izgatottan várjuk mind a hárman! Mi azért mert újra veled lehetünk, az utitársunk mert neki pedig újdonság lesz ott minden! Millió puszi és addig is jó nyarat!
Drága Erikám! Köszönöm, hogy gondoltál rám! Jó utat, és sok szép élményt Nektek Kefalónián! Várom az élménybeszámolót, és készülök az ismételt találkozást! Addig is jó időt, napsütést, örömöt szép élményeket kívánok!
Puszi Nektek: Kata