(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-05-27 21:45:38
írta ekkor: 2010-05-27 12:29:33
Szia Kata! Sok puszit küld Tatabányáról a Berki Család! Jó szezont, remélem még találkozunk! Idén Korfura nyomulunk.
Szia Attila! Kedves, hogy gondoltok rám, én is a szívembe zártalak Titeket! Nagyon kellemes nyaralást kívánok Nektek! Én is bízom benne, hogy még találkozunk. Mill. puszi és ölelés az egész családnak Kata smile smile
Dátum: 2010-05-27 12:29:33
Szia Kata! Sok puszit küld Tatabányáról a Berki Család! Jó szezont, remélem még találkozunk! Idén Korfura nyomulunk.
Grand Kata Dátum: 2010-05-26 22:55:10
Erika85 írta ekkor: 2010-05-26 19:57:31
Drága Kata! Holnap után indulunk Kefalóniára és gondoltam elköszönök addig is tőled! Ha visszajöttünk írok élménybeszámolót! Utána pedig kezdődik a visszaszámlálás a Marmarasi nyaralásig! Már azt is nagyon izgatottan várjuk mind a hárman! Mi azért mert újra veled lehetünk, az utitársunk mert neki pedig újdonság lesz ott minden! Millió puszi és addig is jó nyarat! smile smile
Drága Erikám! Köszönöm, hogy gondoltál rám! Jó utat, és sok szép élményt Nektek Kefalónián! Várom az élménybeszámolót, és készülök az ismételt találkozást! Addig is jó időt, napsütést, örömöt szép élményeket kívánok! Puszi Nektek: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-05-26 22:50:42
Póczáné Boncz Andrea írta ekkor: 2010-05-26 15:14:30
Szia Kata! Ma kaptam egy emailt az utazási irodától amiben több dologról tájékoztatnak.Többek között hogy Sartin 50 euro kauciót kell fizetni az appartmanra.Számomra nem derült ki egyértelműen a levélből,hogy Marmarason is kell e fizetni kauciót.Tudnál segíteni?
Szia Andrea! Marmaraszon nem kell kauciót fizetni, csak Sartin! Ezt mindíg a háztulajdonosok döntik el, és nem az irodánk óhajtása! Tehát itt nálam nincs kaució Nyugodj meg! Üdv.: Kata smile
Grand Kata Dátum: 2010-05-26 22:48:37
Farkas Réka írta ekkor: 2010-05-26 07:55:08
Szia!Hogy érzed magad?Milyen az idő?Mi már teljesen izgulunk,Niki visszaszámol:)!Akkor olcsóbb lesz a görög est?Ennek nagyon örülünk:D!Puszi Neked
Szia Réka én is nagyon várlak Titeket! Igen a görög est olcsób lett, és az idő is ragyogó! Már csak Ti hiányztok! Miill.: Puszi Kata smile smile Vágjátok a cm-t smile