(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-05-26 22:46:43
Kovács Gergely írta ekkor: 2010-05-26 02:14:35
Helló Kata! Én másfajte kérdéssel fordulnák hozzád remélem nem probléma hogy ide is írok :D, Az a lényeg hogy szűkebb(5-6 fő) baráti társasággal tervezzük hogy kimegyünk nyáron dolgozni, Görögország a fő célpont, és persze mivel már voltunk Marmarason ezért bekerült az úticélok közé ez a hely is. Igazából vmi szállodai ill vendéglátós melóra gondultunk, de igazából minden jöhet. Angol az nagyjából társalgási szinten megy. Szóval tudsz nekünk ebben segíteni , illetve érdemes e Marmarason ilyesmivel próbálkozni? Köszi előre is :D
Szia Gergely! Egyáltalán nem probléma, hogy ide írsz! Sajnos állásszerzésben nem tudok segíteni! Itt Marmaraszon családi vállalkozásban dolgoznak az emberek és nem szívesen vesznek fel senkit a kis üzletükben. Ma már itt sem könnyű állást találni, még sz itt élők is nehezen találnak. Sok sikert kívánok Nektek, a munkaszerzéshez! Üdv.: Kata smile smile
Erika85 Dátum: 2010-05-26 19:57:31
Drága Kata! Holnap után indulunk Kefalóniára és gondoltam elköszönök addig is tőled! Ha visszajöttünk írok élménybeszámolót! Utána pedig kezdődik a visszaszámlálás a Marmarasi nyaralásig! Már azt is nagyon izgatottan várjuk mind a hárman! Mi azért mert újra veled lehetünk, az utitársunk mert neki pedig újdonság lesz ott minden! Millió puszi és addig is jó nyarat! smile smile
Molnár Tibor Dátum: 2010-05-26 19:43:44
Szia Kata! Júliusban megyünk Neos Marmarasra (3 család). Szeretnélek megkérni, hogy a Mouses apartmanházról írj egy kicsit részletesebben, hogy milyen a felszereltsége, elhelyezkedése, a közeli parton lehet-e fürödni? Vannak-e tengeri sünök? :( Azt is szeretnénk tudni, lehet-e jet sky-t bérelni a közelben, ha igen, mennyiért? Lehet-e ejtőernyőzni? Egyenlőre ennyi jut eszembe, a válaszaidat előre is köszönöm. Mono
Póczáné Boncz Andrea Dátum: 2010-05-26 15:14:30
Szia Kata! Ma kaptam egy emailt az utazási irodától amiben több dologról tájékoztatnak.Többek között hogy Sartin 50 euro kauciót kell fizetni az appartmanra.Számomra nem derült ki egyértelműen a levélből,hogy Marmarason is kell e fizetni kauciót.Tudnál segíteni?
Farkas Réka Dátum: 2010-05-26 07:55:08
Szia!Hogy érzed magad?Milyen az idő?Mi már teljesen izgulunk,Niki visszaszámol:)!Akkor olcsóbb lesz a görög est?Ennek nagyon örülünk:D!Puszi Neked