Helló Kata!
Én másfajte kérdéssel fordulnák hozzád remélem nem probléma hogy ide is írok :D, Az a lényeg hogy szűkebb(5-6 fő) baráti társasággal tervezzük hogy kimegyünk nyáron dolgozni, Görögország a fő célpont, és persze mivel már voltunk Marmarason ezért bekerült az úticélok közé ez a hely is.
Igazából vmi szállodai ill vendéglátós melóra gondultunk, de igazából minden jöhet. Angol az nagyjából társalgási szinten megy.
Szóval tudsz nekünk ebben segíteni , illetve érdemes e Marmarason ilyesmivel próbálkozni?
Köszi előre is :D
Szia Gergely!
Egyáltalán nem probléma, hogy ide írsz!
Sajnos állásszerzésben nem tudok segíteni! Itt Marmaraszon családi vállalkozásban dolgoznak az emberek és nem szívesen vesznek fel senkit a kis üzletükben. Ma már itt sem könnyű állást találni, még sz itt élők is nehezen találnak.
Sok sikert kívánok Nektek, a munkaszerzéshez! Üdv.: Kata