Kedves Kata,
Előszőr utazunk - szezon végén, októberben - Marmarasra. Tudnál segíteni abban, hogy milyen/mennyért van reggeli, vacsora lehetőség helyben vagy a közelben (Politis ap.), mert önellátóak leszünk. Milyen árakon van friss gyümölcs, zöldség? Piac van, vagy helyi kis termelők vagy csak multik jobbára? Köszönöm előre is!
Kedves Gabriella! Azt, hogy októberben milyen árak lesznek sajnos nem tudom megmondani. Azt viszont tudom, hogy a zöldség, gyümölcs mindíg olcsóbb és izletesebb mint otthon. ( Itt ugyanis a fán érik be a gyümölcs ) Minden héten csütörtökön piac van Marmaraszban. Ellátásunk nem multicéges, inkább kistermelői. Ez jellemző Görögországra. Az étkezést nagyon egyszerűen meg lehet oldai. Supermarketek, aranyos éttermek, gyroszos, ahol frissen sülteket, halat, főtt étel garmadájában válogathatsz. Minden nap azt ehetsz, amire gusztusod van, és nem a kötelező vacsit. Hát majd eldöntitek!
Üdv.:Kata