Egy másik fórumban olvastam, hogy a politisbe a közös helységbe van gép, azon lehet netezni. Ha viszem a saját gépemet, akkor a szobámból is elérhető a wifi?Egy másik kérdés, hogy neosba van olyan bolt ahol esetleg lehet kártyával fizetni (mindegy hogy visa vagy master)? Melyik utas biztosítást ajánlod, odakint melyiket fogadják el a legjobban? Egyenlőre ennyi a kérdésekből,de azt hiszem még lesznek :D
Szia Anita! A Politis ház társalgójában valóban egy számítógép áll a vendégek rendelkezésére, így nem feltétlenül szükséges sajátot hozni. A boltokban itt általában nem kártyával fizetnek. Kisebb üzletek vannak nem multik. Ha nagyobb értéket veszel: bunda, bőrkabát, arany, azt lehet kártyával is. Csak kérdezz bátran! Üdv.: Kata