Tényleg annyira bonyolult vagy csak ijesztgetnek vele?
Köszi előre is annak aki válaszol
Tényleg annyira bonyolult vagy csak ijesztgetnek vele?
Köszi előre is annak aki válaszol
Az apartmanban van hűtőszekrény ( képeket nézd meg itt a honlapunkon) kicsi mélyhűtővel. Egy jó térképpel nem lehet eltévedni. Amint Thesszaloniki határába érték a Ring Roodon (körgyűrű) haladva addig mentek, míg a Halkidiki félsziget felé irányító táblát megtaláljátok, és onnan is minden város és falu ki van táblázva, egészen a Sithonia félszigeten lévő Neos Marmarasig. Biztos vagyok benne, hogy ügyesen odataláltok. Jó utat!Üdvözlettel: Kata
Itt is leírom, hogy mivel a vonat Thesszaloniki egyik szélén a KTEL-Halkidiki távolsági busz végállomása a város másik végén van, célszerü taxival menni, mert a két busszal átszállni kissé nehézkes. Amint leértem, megírom mikor indul az utolsó busz délután Marmaraszba, és ott megkérdezem, hogy egy busszal nem lehet-e ezt a távot megtenni. Te is nézelődj a neted, de én ott helyben informálódok. Addig is üdv.: Kata
Tényleg annyira bonyolult vagy csak ijesztgetnek vele?
Köszi előre is annak aki válaszol