Szia Kata,
Mi május 25-től leszünk a vendégeid. Azt szeretném kérdezni, hogy a Görögországot sújtó válság ( tüntetések, megszorítások ), mennyiben befolyásolják a Marmarasi életet, valamint az árakat?
Válaszodat megköszönve,
Üdv.
Laci
Szia Laci!
Nem kell izgulnotok!

A hírek mindíg kicsit "feltupírozzák" az eredeti eseményeket itthon. Beszéltem a barátnőmmel, aki Thesszalonikiben lakik. Semmi olyan nem történik, ami a turizmust befolyásolná. A görögök jórészt ebből élnek, tehát nagyon odafigyelnek arra, hogy különösen a tengerparti részeken semmi probléma ne legyen. Az, hogy áremelések voltak, az nálunk is van, de nem oly mértékü, hogy kétségbe kellene esnünk. Ne izguljatok, készülődjetek nyugodtan. Én néhány nappal hamarabb ott leszek, mint az első csoport, és tájékoztatok mindenkit az árakról!
Üdvözlettel: Kata