(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-05-04 11:26:45
Grand Kata írta ekkor: 2010-04-27 18:20:29
Szia Józsi! Örülök, hogy ismét vendégeim között tudhatlak Titeket. [email protected] ide írhatsz, szívesen segítek, ha tudok bármiben. Üdv.: Kata smile smile
szia Kata! írtam 2 mailt is, ha időd engedi, akkor majd válaszolj kérlek. Köszi, józsi
Grand Kata Dátum: 2010-05-02 16:15:45
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-05-01 08:17:01
Szia Kata smile Mikor fogsz indulni? Gondolom hamarabb, mert még költözködnöd is kell...Nekünk még 73-at kell aludnunk smile Ezer puszi
Szia drága Nikikém! Én május 12-én indulok, már nagyon várom!! smile Ti meg vágjátok a centit, én meg várlak nagyon Titeket! puszi Kata smile smile
Farkas Nikolett Dátum: 2010-05-01 08:17:01
Szia Kata smile Mikor fogsz indulni? Gondolom hamarabb, mert még költözködnöd is kell...Nekünk még 73-at kell aludnunk smile Ezer puszi
Grand Kata Dátum: 2010-04-30 08:51:29
Nagy László írta ekkor: 2010-04-28 19:07:36
Szia Kata, Mi május 25-től leszünk a vendégeid. Azt szeretném kérdezni, hogy a Görögországot sújtó válság ( tüntetések, megszorítások ), mennyiben befolyásolják a Marmarasi életet, valamint az árakat? Válaszodat megköszönve, Üdv. Laci
Szia Laci! Nem kell izgulnotok! smile A hírek mindíg kicsit "feltupírozzák" az eredeti eseményeket itthon. Beszéltem a barátnőmmel, aki Thesszalonikiben lakik. Semmi olyan nem történik, ami a turizmust befolyásolná. A görögök jórészt ebből élnek, tehát nagyon odafigyelnek arra, hogy különösen a tengerparti részeken semmi probléma ne legyen. Az, hogy áremelések voltak, az nálunk is van, de nem oly mértékü, hogy kétségbe kellene esnünk. Ne izguljatok, készülődjetek nyugodtan. Én néhány nappal hamarabb ott leszek, mint az első csoport, és tájékoztatok mindenkit az árakról! Üdvözlettel: Kata smile smile
Nagy László Dátum: 2010-04-28 19:07:36
Szia Kata, Mi május 25-től leszünk a vendégeid. Azt szeretném kérdezni, hogy a Görögországot sújtó válság ( tüntetések, megszorítások ), mennyiben befolyásolják a Marmarasi életet, valamint az árakat? Válaszodat megköszönve, Üdv. Laci