(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-04-27 18:20:29
írta ekkor: 2010-04-27 09:02:04
Kata! Szeretnék kérdezni tőled a Szalonikiből Marmarasra történő eljutással kapcsolatban, akár mailben, akár személyesen. Az e-mail címed megírnád ide, vagy a [email protected] címre? De ha bárkinek van infója az Avala (Hellász) ic-ről, akkor azt is megoszthatná velem, szívesen fogadom a segítséget. Köszi! Józsi
Szia Józsi! Örülök, hogy ismét vendégeim között tudhatlak Titeket. [email protected] ide írhatsz, szívesen segítek, ha tudok bármiben. Üdv.: Kata smile smile
Dátum: 2010-04-27 09:02:04
Kata! Szeretnék kérdezni tőled a Szalonikiből Marmarasra történő eljutással kapcsolatban, akár mailben, akár személyesen. Az e-mail címed megírnád ide, vagy a [email protected] címre? De ha bárkinek van infója az Avala (Hellász) ic-ről, akkor azt is megoszthatná velem, szívesen fogadom a segítséget. Köszi! Józsi
Dátum: 2010-04-27 08:55:57
Sziasztok! Tavaly mi is Marmaras "imádók" lettünk, így idén újra ott leszünk a június 15-ös turnusban. Már nagyon várjuk. A vonatos utazást választottuk az idei évben. Kata, ezzel kapcsolatban írok neked levelet itt. Józsi
Grand Kata Dátum: 2010-04-26 21:56:03
Farkas Réka írta ekkor: 2010-04-26 12:56:57
Szia Kata!Üdv újra itthon:)!
Szia Réka! Köszi, hogy izgultatok értem és gondoltatok rám! Puszi Nektek! smile smile
Póczáné Boncz Andrea Dátum: 2010-04-26 16:23:50
Köszönöm mindenkinek a sok információt és a képeket.Többen jelezték hogy nem tudnak küldeni erre az email címemre.Nem tudom mi lehet a gond,de van egy másik címem is : [email protected] Talán ide sikerül elküldeni smile Előre is köszönöm.