Kata!
Szeretnék kérdezni tőled a Szalonikiből Marmarasra történő eljutással kapcsolatban, akár mailben, akár személyesen.
Az e-mail címed megírnád ide, vagy a
[email protected] címre?
De ha bárkinek van infója az Avala (Hellász) ic-ről, akkor azt is megoszthatná velem, szívesen fogadom a segítséget.
Köszi!
Józsi
Szia Józsi! Örülök, hogy ismét vendégeim között tudhatlak Titeket.
[email protected] ide írhatsz, szívesen segítek, ha tudok bármiben. Üdv.: Kata