Kedves Kata!
Mivel két hétre utazunk Marmarasra és nem szeretnénk az összes költőpénzt kp-ben levinni, azt szeretném megtudni, hogy van-e kellő lehetőség ATM-es pénzfelvételre, illetve, hogy az üzletekben lehet-e bankkártyával fizetni. Milyen élelmiszerüzletekre számítsunk, kisebb boltokra, vagy van esetleg nagyobb hipermarket, ahol mindent be tudunk majd szerezni? És még egy kérdés: a Mouses apartmanban fogunk megszállni, a parkolási lehetőségekről azonban nincs semmi infónk (udvarban, utcán stb.) Előre is köszönöm a válaszodat. Enikő
Szia Enikő! Marmaraszon két bank van pénzváltóval egyetemben. Mivel nem túl nagy város (4000-4500 fő) a boltokban inkább készpénzel lehet fizetni, de van kártyás fizetési lehetőség is. A közelben pár Km-re vannak nagyobb bevásárló üzletek is, amint olvasom kocsival érkeztek, így nem lesz gond a vásarlás. Parkolásra az utcán van lehetőség, de jó a közbiztonság, így nincs mitől tartanotok. Mindenki ott parkol, ahol helyet talál. Nem kell fizetni érte.
Remélem kellemes utatok lesz, és még kellemesebb nyaralásotok! Üdvözlettel Kata