Szia Kata! Mi idén fogunk először utazni veletek/veled, a jún. 22-29. turnusban. Az Athéné apartmanban foglaltunk szobát,a C3-t. Onnan jó a kilátás a tengerre?

(Amúgy nem Zoltánné vagyok, hanem Enikő, a 14 éves lánya, csak anyukám regisztrált.) Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen az apartman felszereltsége, azaz mit kell vinni? (evőeszköz, tányér, pohár, főzőedény stb.)
És a fakultatív programok ugye csak akkor indulnak ha van elég jelentkező? Mi most éppen Thesszaloniki és a Sithónia-túra közt hezitálunk.

Már annyira, de annyira várjuk!!

Nagyon sok jót hallottam rólad is, meg Marmarasról is! Imádjuk Görögországot! Már voltunk 2003-ban Parálián, 2006-ban pedig Krétán. Bízok benne, hogy ez az út is ugyanolyan élmény lesz!

Üdv, Enci.