(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Cseh András Dátum: 2010-04-04 17:19:51
Szia Kata! Jó pár évvel ezelőtt jártunk már nálad Neos Marmarason és akkor megfogadtuk hogy egyszer még visszatérünk. Úgy tűnik idén nyáron ez sikerül. Azt szeretném kérdezni,hogy az Athene apartmanban szeretnénk megszállni. 3 ágyas apartmanban. Sajnos a 2. szint már mind foglalt június utolsó hete és július eleje között. Az első emeleten melyik az az apartman ahonnan a legjobban látjuk a tengert?
Grand Kata Dátum: 2010-04-03 20:00:48
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-04-03 12:45:05
Anita! Az biztos, hogy sem Marmarasban, sem pedig Katában nem fogsz csalódni..én már öt éve kitartok a párosítás mellett smile
Köszi Nikikém! smile Bízom benne, hogy Anitának is csak kellemes tapasztalatai lesznek úgy Marmarasszal, mint velem kapcsolatban. Én minden esetre megteszem, -ami lehetséges,- hogy a vendégeim jól érezzék magukat. Puszi Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-04-03 19:57:15
Bíró-Szabó Karolina írta ekkor: 2010-04-02 12:04:48
Igen Kata, 2003 óta folyamatosan figyelek! smile Pusszancs Neked, nemsokára indul a szezon!
Jólesik, hogy "figyelsz"! smile Örülök, hogy kezdődik a szezon és ismét izgalmas és remélhetőleg kellemes szezon elé nézek! smile smile Én is puszillak:Kata
Farkas Nikolett Dátum: 2010-04-03 12:45:05
Anita! Az biztos, hogy sem Marmarasban, sem pedig Katában nem fogsz csalódni..én már öt éve kitartok a párosítás mellett smile
Dátum: 2010-04-02 20:34:49
Sziasztok! Én már mindent tudok vagy azt hiszem,hogy mindent tudok Neos Marmarasról.Annyi jót olvastam, hogy nagyon bizok benne és legszívesebben már most ott lennék! Tolo és Zakynthos után remélem nem lesz csalódás. Bár ha Kata fele annyira jó fej, mint vagy száz helyen olvastam, biztos jó lesz! Már alig várom junius 14-ét!!!!