Bízom benne, hogy Anitának is csak kellemes tapasztalatai lesznek úgy Marmarasszal, mint velem kapcsolatban. Én minden esetre megteszem, -ami lehetséges,- hogy a vendégeim jól érezzék magukat. Puszi Kata
Pusszancs Neked, nemsokára indul a szezon!
Örülök, hogy kezdődik a szezon és ismét izgalmas és remélhetőleg kellemes szezon elé nézek!
Én is puszillak:Kata