Szia Kata! Férjemmel most megyünk először együtt Görögországba

és Marmarast választottuk a Mouses apartmant, júniusban a 2.em. 23-ast. Gondosan olvasgattam a fórumot, de sajnos erről az apartmanról nem találtam még semmit. Tudnál "mesélni" róla, s környezetről, illetve a strandról? (napozó ágyak bérelhetők? stb) Köszönöm előre is az infókat

Üdv: roncsyka
Kedves Roncsyka!
A Mouses apartmant az idén béreljük előszőr. Én már láttam kívül-belül. Nagyon szép, modern berendezésü, kényelmes. A város szívében található, mindkét strandtól kb. azonos távolságra, ahogy a prosi is írja. Az egyik strand "Paradizos" nomád, a másik, ami Porto Carashoz közel van napozóágyas. Ott egy "fogyasztás"-ért (kávé, üdítő, ital) használható a napágy. Ha még van kérdésed, írj nyugodtan. Üdv.:Kata