(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Juccancs Dátum: 2010-03-29 21:40:44
Grand Kata írta ekkor: 2010-03-29 20:43:01
Szia! Még senki nem lakhatott a Politoisz apartmanban, mert idén előszőr béreljük. Az viszont biztos, hogy ha nem is totálisan de látszik a tenger a 3.emeletről smile A ház szép, hiszen télen teljesen felújították. Nem utolsó sorban közel van a városhoz, és egy nagy társalgója is lesz, bár a tenger mindenekfelett!!! smile smile Üdv.: Kata
Köszi... smile Nem tudtam, hogy most van először a Politis, most utazunk először Marmarasra, és azthiszem, a fotók és az eddigi vélemények alapján nem fogunk csalódni! smile Mikor lesz már június??? smile
Grand Kata Dátum: 2010-03-29 20:50:06
Bíró-Szabó Karolina írta ekkor: 2010-03-29 14:48:17
Juccancs, a Politis idén van először a Grand kínálatában, utasok nemigen tudnak nyilatkozni, Katát kérdezd meg! :)
Köszi a segítséget Karolina! smile smile Látom, hogy figyelsz! Puszi Kata
Grand Kata Dátum: 2010-03-29 20:48:34
Grand Kata írta ekkor: 2010-03-29 20:47:40
Szia István! A B/1-es szoba nem annyira pici, nem kell megijednetek, gyönyörű a kilátás, és nászutasoknak való franciaágy van benne. Ami cici az a fürdőszoba, s ezért van a kedvezmény. Szerintem a legkevesebbet az apartmanban fogtok tartózkodni, azt is éjszaka, de a reggeli kávézáshoz, teázáshoz csodálatos látványotok lesz. Kívánom, hogy nagyon jól sikerüljön az esküvő és a lakodalom! smile smile Várom a képeket, de legalább 1-et! smile smile A találkozásig is kívánok Nektek minden szépet és jót, és nem utolsó sorban BOLDOGSÁGOT!!! Üdv.: Kata smile
Bocsi nem cici smile smile hanem pici a fürdőszoba smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-03-29 20:47:40
Forgács István írta ekkor: 2010-03-28 19:59:50
Szia GrandKata! Én, és a párom júl. 20-án érkezünk, az Athene apartmanba, mint friss házasok! A B1 -es szobát foglaltuk le, és érdeklődni szeretnék, hogy onnan szép-e a tengerre a kilátás, sokkal kisebb-e az alapterülete mint a többinek, vagy nem nagyon, és ha egy hétre bérelünk majd robogót, azt éjszakára otthagyhatjuk-e előtte , nem fognak-e hozzányúlni?! Előre is köszönöm válaszaid! Majd ott találkozunk! Szia
Szia István! A B/1-es szoba nem annyira pici, nem kell megijednetek, gyönyörű a kilátás, és nászutasoknak való franciaágy van benne. Ami cici az a fürdőszoba, s ezért van a kedvezmény. Szerintem a legkevesebbet az apartmanban fogtok tartózkodni, azt is éjszaka, de a reggeli kávézáshoz, teázáshoz csodálatos látványotok lesz. Kívánom, hogy nagyon jól sikerüljön az esküvő és a lakodalom! smile smile Várom a képeket, de legalább 1-et! smile smile A találkozásig is kívánok Nektek minden szépet és jót, és nem utolsó sorban BOLDOGSÁGOT!!! Üdv.: Kata smile
Grand Kata Dátum: 2010-03-29 20:43:01
Juccancs írta ekkor: 2010-03-27 23:21:34
Sziasztok! Idén mi is Marmarast választottuk, nagyon sok jót hallottunk róla. Júniusban megyünk, a Politis Apartmanban lesz a szállás, a 3.-ik emeleten. Volt már valaki ott? Látszik a tenger onnan?:) Bármilyen infót szívesen fogadok. smile
Szia! Még senki nem lakhatott a Politoisz apartmanban, mert idén előszőr béreljük. Az viszont biztos, hogy ha nem is totálisan de látszik a tenger a 3.emeletről smile A ház szép, hiszen télen teljesen felújították. Nem utolsó sorban közel van a városhoz, és egy nagy társalgója is lesz, bár a tenger mindenekfelett!!! smile smile Üdv.: Kata