Szia GrandKata! Én, és a párom júl. 20-án érkezünk, az Athene apartmanba, mint friss házasok! A B1 -es szobát foglaltuk le, és érdeklődni szeretnék, hogy onnan szép-e a tengerre a kilátás, sokkal kisebb-e az alapterülete mint a többinek, vagy nem nagyon, és ha egy hétre bérelünk majd robogót, azt éjszakára otthagyhatjuk-e előtte , nem fognak-e hozzányúlni?! Előre is köszönöm válaszaid! Majd ott találkozunk! Szia
Szia István!
A B/1-es szoba nem annyira pici, nem kell megijednetek, gyönyörű a kilátás, és nászutasoknak való franciaágy van benne. Ami cici az a fürdőszoba, s ezért van a kedvezmény. Szerintem a legkevesebbet az apartmanban fogtok tartózkodni, azt is éjszaka, de a reggeli kávézáshoz, teázáshoz csodálatos látványotok lesz.
Kívánom, hogy nagyon jól sikerüljön az esküvő és a lakodalom!

Várom a képeket, de legalább 1-et!

A találkozásig is kívánok Nektek minden szépet és jót, és nem utolsó sorban BOLDOGSÁGOT!!!
Üdv.: Kata