(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Bíró-Szabó Karolina Dátum: 2010-03-29 14:48:17
Juccancs írta ekkor: 2010-03-27 23:21:34
Sziasztok! Idén mi is Marmarast választottuk, nagyon sok jót hallottunk róla. Júniusban megyünk, a Politis Apartmanban lesz a szállás, a 3.-ik emeleten. Volt már valaki ott? Látszik a tenger onnan?:) Bármilyen infót szívesen fogadok. smile
Juccancs, a Politis idén van először a Grand kínálatában, utasok nemigen tudnak nyilatkozni, Katát kérdezd meg! :)
Forgács István Dátum: 2010-03-28 19:59:50
Szia GrandKata! Én, és a párom júl. 20-án érkezünk, az Athene apartmanba, mint friss házasok! A B1 -es szobát foglaltuk le, és érdeklődni szeretnék, hogy onnan szép-e a tengerre a kilátás, sokkal kisebb-e az alapterülete mint a többinek, vagy nem nagyon, és ha egy hétre bérelünk majd robogót, azt éjszakára otthagyhatjuk-e előtte , nem fognak-e hozzányúlni?! Előre is köszönöm válaszaid! Majd ott találkozunk! Szia
Juccancs Dátum: 2010-03-27 23:21:34
Sziasztok! Idén mi is Marmarast választottuk, nagyon sok jót hallottunk róla. Júniusban megyünk, a Politis Apartmanban lesz a szállás, a 3.-ik emeleten. Volt már valaki ott? Látszik a tenger onnan?:) Bármilyen infót szívesen fogadok. smile
Grand Kata Dátum: 2010-03-26 22:46:33
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-03-26 08:06:32
Szia Kata!Nyertünk egy kis pénzt a lottón, így megpróbáljuk beszervezni a tesóm párját is smile Mivel mi már lefoglaltuk a C6-ot két hétre, a második hétre szeretnénk egy kis variálást... smile
Drága Nikikém! Ez szuper!!!! smile Nagyon örülök! smile Az irodában biztosan segítenek a lányok a legjobb megoldást megtalálni! Millió puszi Kata smile smile
Farkas Nikolett Dátum: 2010-03-26 08:06:32
Szia Kata!Nyertünk egy kis pénzt a lottón, így megpróbáljuk beszervezni a tesóm párját is smile Mivel mi már lefoglaltuk a C6-ot két hétre, a második hétre szeretnénk egy kis variálást... smile