(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-03-25 21:08:45
Grand Kata írta ekkor: 2010-03-25 20:59:38
Szia Nikikém! Megpróbálom megtanulni a szöveget smile
No és mire költitek??? Illetve kire??? smile smile Pusza
Grand Kata Dátum: 2010-03-25 21:07:15
Farkas Réka írta ekkor: 2010-03-25 20:23:31
Szia KAta!Egy kérdésem lenne,az Athene házban már nincs 2 személyes szoba arra a hétre amit néztem...ha 3 személyesbe megy 2 ember akkor az pontosan mit jelent?MEg lehet oldani?
Szia Rékácskám! A 3 ágyas szobát 2 fő részére, kétágyas árában odaadja az iroda. Miben töröd a buksid??? smile smile Puszi Kata
Grand Kata Dátum: 2010-03-25 21:05:14
Kuzma Enikő írta ekkor: 2010-03-25 15:52:07
Kedves Kata! Júniusban utazunk Marmarasra, 3 család együtt. Szeretnénk elmenni a Meteorákhoz is, egyik kérdésem, hogy beengednek-e másfél és fél éves gyerkőcöket. A másik pedig, hogy el lehet-e jutni Marmarasról a Meteorákhoz komppal, vagy csak szárazföldön keresztül (ami kb. 370 km innen) közelíthető meg? Válaszodat köszönöm előre is.
Szia Enikő! A Meteóra kolostorokba, korhatár nélkül lehet látogatást tenni. A felnőtt hölgyeknek térdet fedő szoknya és fedett váll, a férfiaknak hosszúnadrág és fedett váll kötelező. Mivel ez egy szent hely, csak ilyen öltözékben engednek be. A Meteóra a szárazföld közepén van - majd nézd meg esetleg térképen - így komppal nem közelíthető meg, csak szárazföldön. Várom további kérdéseidet Üdvöztlettel Kata smile
Grand Kata Dátum: 2010-03-25 20:59:38
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-03-23 20:07:58
Szia Kata!Nem válaszoltál:( Most akkor mi lesz ha delfint látunk? smile
Szia Nikikém! Megpróbálom megtanulni a szöveget smile
Farkas Réka Dátum: 2010-03-25 20:24:38
CSak azért mert van egy kis elkölteni való plusz pénzünk... smile