(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Farkas Réka Dátum: 2010-03-25 20:23:31
Szia KAta!Egy kérdésem lenne,az Athene házban már nincs 2 személyes szoba arra a hétre amit néztem...ha 3 személyesbe megy 2 ember akkor az pontosan mit jelent?MEg lehet oldani?
Kuzma Enikő Dátum: 2010-03-25 15:52:07
Kedves Kata! Júniusban utazunk Marmarasra, 3 család együtt. Szeretnénk elmenni a Meteorákhoz is, egyik kérdésem, hogy beengednek-e másfél és fél éves gyerkőcöket. A másik pedig, hogy el lehet-e jutni Marmarasról a Meteorákhoz komppal, vagy csak szárazföldön keresztül (ami kb. 370 km innen) közelíthető meg? Válaszodat köszönöm előre is.
Farkas Nikolett Dátum: 2010-03-23 20:07:58
Szia Kata!Nem válaszoltál:( Most akkor mi lesz ha delfint látunk? smile
Grand Kata Dátum: 2010-03-19 21:11:20
Timike írta ekkor: 2010-03-19 20:40:54
Kedves Kata! Most utazunk először Marmarasra a Mouses apartmanházba június 14-én indulunk. Szeretnénk megkérdezni, hogy nálatok van-e ismerkedési est? Már nagyon várjuk,hogy ott legyünk! előre is köszönöm a választ.
Kedves Timike! Első nap egy tájékoztatót tartok majd a vendégeknek a helyi dolgokkal kapcsolatban. Ott mindenki találkozik, de mivel a személygépkocsival érkező vendégek sajnos néha még az éjszakai órákban is érkeznek, ezért első este összejövetelt nem tudunk tartani. A kirándulásmentes napokon azonban sokszor rendezünk közös sütés főzést az Athéne ház udvarán, ahol erre megfelelő hely áll rendelkezésünkre. Remélem, hogy jó kis közösség lesz abban az időben is, amikor ott lesztek. Mikor látlak majd vendégül Titeket? smile Szeretettel várlak! Üdvözlettel: Kata
Grand Kata Dátum: 2010-03-19 21:04:17
írta ekkor: 2010-03-18 19:02:12
Kedves Kata! Most utazunk először Marmarasra. Érdekelne, hogy a Politis apartman 1. emeletéről is jó a kilátás, vagy csak a két felső emeletéről? előre is köszönöm.
Kedves Anita! A Politis apartmanból az 1. emeletről nincs olyan kilátás, mint a felső szintről. smile A szoba viszont gyönyörűen fel van újítva, megnézheted az új képeket a honlapunkon. Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy jól fogjátok érezni magartokat! Üdvözlettel Kata smile