Kedves Kata!
Most utazunk először Marmarasra a Mouses apartmanházba június 14-én indulunk.
Szeretnénk megkérdezni, hogy nálatok van-e ismerkedési est?
Már nagyon várjuk,hogy ott legyünk!
előre is köszönöm a választ.
Kedves Timike!
Első nap egy tájékoztatót tartok majd a vendégeknek a helyi dolgokkal kapcsolatban. Ott mindenki találkozik, de mivel a személygépkocsival érkező vendégek sajnos néha még az éjszakai órákban is érkeznek, ezért első este összejövetelt nem tudunk tartani. A kirándulásmentes napokon azonban sokszor rendezünk közös sütés főzést az Athéne ház udvarán, ahol erre megfelelő hely áll rendelkezésünkre. Remélem, hogy jó kis közösség lesz abban az időben is, amikor ott lesztek. Mikor látlak majd vendégül Titeket?

Szeretettel várlak! Üdvözlettel: Kata