Kedves Kata! Nagyon köszönöm a választ, megnyugtattál!

Mivel busszal megyünk egy kicisit izgulni fogok, h hogy bírja majd a gyerekem, de az eddigi tapasztalatok alapján nem hiszem, hogy gond lesz, azért is vállaltuk be. Kb mennyi idő az út? (Kiskunfélegyházi felszállással) Veled fogunk Marmarason találkozni? Üdv Anita
Kedves Anita!
Igen, velem fogtok Marmaraszon találkozni, én leszek aki fogad és gardíroz majd Titeket

A gyerekek amúgy a buszozást nagyon jól viselik, sokszor jobban, mint a felnőttek.
A busz kb. 16-18 óra alatt fog megérkezni tőletek, hozzám!!

Sok szeretettel várlak!
Üdvözlettel: Kata