Kedves Kata! Szinte minden évben Neos Marmarasra megyünk.Sajnálattal látom hogy a kedvenc apartmanunkban ( Alexander) nem lehet megszállni.Miért nem? Vagy közvetlenül kell felvenni a kapcsolatot velük? Köszönettel Pataki
Kedves Gyuri!
Az idén - jól látod - az Alexandra apartmant nem tudtuk kivenni. Ahoz, hogy a működési engedélyt megkapja a görög család, nagy felújításra lett volna szükség, ezt viszont időben nem tudták megvalósítani. Bátra állíthatom, hogy mindhárom apartman amit kibérelt az iroda, minőségben messze túlszárnyalja az Alexandra házat.
Bízom benne, hogy ez a változás nem fogja befolyásolni nyaralási szándékotokat.
Én minden esetre szeretettel várlak!

Üdvözlettel: Kata