Kedves Angéla! Nagyon sajnálom, hogy nem találkoztunk! Én a hét végére voltam beosztva, így csak a bombariadó okozott némi "örömöt" ! A nekem szánt ajándékodat nagyon szépen köszönöm, igaz még Debrecenben van, (én meg ugye Moskolcon élek) de a lányok eltették nekem.
Én pedig szeretném most megköszönni, nagyon jól esett és egy kicsit valjuk be meghatódtam, hogy gondoltál rám!
Mégegyszer köszi! Bízva a találkozásban, köszönöm el tőled!
Puszi Kata
Mindig nagy szeretettel gondolunk Rád, jó lett volna látni Téged, mert idén se hozzád megyünk vissza Neos Marmarasra, hanem Tolora utazunk Ágihoz. Talán majd jövőre, mert hogy mindenképpen visszamegyünk még,
az biztos....
A görög bulin készült fotón nagyon jól nézel ki!!!!!
Puszi! Angéla