!Niki azt kérdezi ki az a helyes fiú veled a képen?
Sajna én is hamar hazamentem! (Piszkosul meg voltam fázva) A képen két aranyos kolléga, akiket nagyon szeretek, a jobbomon Gabi - ő lesz Sartin,- a balomon pedig Ákos, Porecsen id.vez.
Mill. puszi Nektek Kata
!
!Niki azt kérdezi ki az a helyes fiú veled a képen?
Marmaraszon, sok szép kis öböl van, ahol ingyen lehet búvárkodni, de ha szervezett búvárkodásra gondolsz, akkor nem túl olcsón 40-50€ ért szervezetten is lehet ezt a csodás dolgot művelni, de ahoz búvárképzettség is szükséges (NEMZETKÖZI VIZSGA)
Üdv.: Kata