(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Berki Attila Dátum: 2010-03-10 16:48:06
Szia mindenkinek. Szia Kata!
Grand Kata Dátum: 2010-03-03 20:21:09
Farkas Réka írta ekkor: 2010-03-03 15:50:03
Szia Kata!Nikivel egymás ellen néztük a görög bálos képeket a munkahelyről..nagyon jól sikerültek a Rólad készült képek:)!KIs csini vagy! smile !Niki azt kérdezi ki az a helyes fiú veled a képen? smile
Sziasztok Csajocskák! Nagyon jó volt a buli, sajnálom, hogy nem lehettetek ott smile Sajna én is hamar hazamentem! (Piszkosul meg voltam fázva) A képen két aranyos kolléga, akiket nagyon szeretek, a jobbomon Gabi - ő lesz Sartin,- a balomon pedig Ákos, Porecsen id.vez. smile smile smile Mill. puszi Nektek Kata smile
Farkas Réka Dátum: 2010-03-03 15:50:44
Még mindig nincs szomszédunk...amúgy nem is bánjuk smile !
Farkas Réka Dátum: 2010-03-03 15:50:03
Szia Kata!Nikivel egymás ellen néztük a görög bálos képeket a munkahelyről..nagyon jól sikerültek a Rólad készült képek:)!KIs csini vagy! smile !Niki azt kérdezi ki az a helyes fiú veled a képen? smile
Grand Kata Dátum: 2010-03-01 22:34:45
Szia Adrien! Bocsi, hogy csak most válkaszolok! smile Marmaraszon, sok szép kis öböl van, ahol ingyen lehet búvárkodni, de ha szervezett búvárkodásra gondolsz, akkor nem túl olcsón 40-50€ ért szervezetten is lehet ezt a csodás dolgot művelni, de ahoz búvárképzettség is szükséges (NEMZETKÖZI VIZSGA) Üdv.: Kata