Szia Kata!Mizujs Veled?
Szia Réka!
Köszi az érdeklődést! Jól vagyok, szombaton lesz a görög buli és a jövőhéten Bp.-en az utazás kiállítás. Magyarul beindul a "verkli" ennek örülök, mert már nagyon hosszú volt a tél! Remélem Ti is jól vagytok! Millió puszi Nektek Kata