(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Blonszki Adrienn Dátum: 2010-02-26 12:02:03
Sziasztok! Búvárkodás felől szeretnék érdeklődni Neos Marmaras és környékéről.
Farkas Nikolett Dátum: 2010-02-25 12:28:38
Az igazit már én is várom smile
Grand Kata Dátum: 2010-02-25 10:48:25
Farkas Réka írta ekkor: 2010-02-25 09:27:52
Még nincs szomszédunk:)!
Szerintem azért, mert még nem jött el az igazi!!!! smile smile Majd érkezik! Puszi Nektek smile
Farkas Réka Dátum: 2010-02-25 09:27:52
Még nincs szomszédunk:)!
Grand Kata Dátum: 2010-02-23 15:45:46
Farkas Réka írta ekkor: 2010-02-22 11:25:24
Szia Kata!Mizujs Veled?
Szia Réka! Köszi az érdeklődést! Jól vagyok, szombaton lesz a görög buli és a jövőhéten Bp.-en az utazás kiállítás. Magyarul beindul a "verkli" ennek örülök, mert már nagyon hosszú volt a tél! Remélem Ti is jól vagytok! Millió puszi Nektek Kata smile smile