(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Farkas Réka Dátum: 2010-02-22 11:25:24
Szia Kata!Mizujs Veled?
Paksi Zoltán Dátum: 2010-02-20 11:56:47
Grand Kata írta ekkor: 2010-02-19 11:13:04
Kedves Zoltán! A Politisz apartmannak az erkélyei egy irányba néznek, és értelemszerűen a felgfelső emeletről a legjobb a kilátás! Azok közül válassz! Üdv: Kata smile smile
Köszönöm Kata, úgy tettem, ahogy javasoltad. smile
Grand Kata Dátum: 2010-02-19 15:10:00
Győriné Horváth Szilvia írta ekkor: 2010-02-18 15:38:38
Kedves Kata!Győriné Szilvia vagyok.Már tavaly is a grand tours irodával utaztunk és nagyon megtetszett idén Marmarast választottuk,az érdekelne ténylegesen mennyire van a tengerpart messze az Athéne apartmanntól.Köszönettel Szilvi
Kedves Szilvi! Az Athéne háztól 450 m-re van a nagystrand és kb. 60 m-re a kisöböl. Ha még több helyi körülményt szeretnél megismerni, "lapozd " fel a honlapon a prospektusrészt is, ott sok-sok infót találsz. Természetesen én is szívesen válaszolok további kérdéseidre is. smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2010-02-19 11:13:04
Paksi Zoltán írta ekkor: 2010-02-18 09:39:07
Sziasztok! A Politis apartmanba szeretnénk kétfős szállást foglalni. Meg tudná valaki mondani, hogy melyik apartmanból a legszebb a kilátás? Esetleg melyik néz a tengerre? smile
Kedves Zoltán! A Politisz apartmannak az erkélyei egy irányba néznek, és értelemszerűen a felgfelső emeletről a legjobb a kilátás! Azok közül válassz! Üdv: Kata smile smile
Győriné Horváth Szilvia Dátum: 2010-02-18 15:38:38
Kedves Kata!Győriné Szilvia vagyok.Már tavaly is a grand tours irodával utaztunk és nagyon megtetszett idén Marmarast választottuk,az érdekelne ténylegesen mennyire van a tengerpart messze az Athéne apartmanntól.Köszönettel Szilvi