(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Paksi Zoltán Dátum: 2010-02-18 09:39:07
Sziasztok! A Politis apartmanba szeretnénk kétfős szállást foglalni. Meg tudná valaki mondani, hogy melyik apartmanból a legszebb a kilátás? Esetleg melyik néz a tengerre? smile
Grand Kata Dátum: 2010-02-14 13:47:08
Annamária írta ekkor: 2010-02-10 17:30:15
Kedves Kata! Nagyon szimpatikus a Grand Tours! Mi Budapestről mennénk, 2 felnőtt, 14 és 11 éves gyerekek. Neos Marmaras az uticél busszal. Mennyi csomagot vihetünk személyenként a busszal? Hány óra az út?Budapestről kizárólag hétfőnként van indulás? Útlevélen kívül szükséges még vmi a Szerb és Macedón határátkelésnél? Melyik fajta busz megy ide? Fix ülést a megrendeléskor kérhetünk? Az Athene házat választottuk, 4-en mennénk az 5 személyesbe. A félpanzióhoz adnak italt? Előre is köszönöm a segítséget! Üdv.Annamari
Kedves Annamari! A kérdéseidre a következőek a válaszaim: az út általában 19-20 óra forgalom és határ függő, Hétfői indulás, szerdai hazaérkezéssel vannak beosztva a turnusaink, útlevelen kívül nincs semmi más elvárás a határokon, fix ülést 3000.-Ft/fő lehet igényelni, egyébként az ültetést az irodában osztják be a referensek, az apartman választásotok nagyon jó, kényelmes és szép. Marmaraszon, csak vacsoralehetőség van, és az italt az ár nem tartalmazza. Remélem megnyeri majd tetszéseteket ez az igazán hangulatos kis város. Ha gondolod itt a Grand Tours honlapján a katalógus "fül" ALATT MEGTALÁLOD AZ IDEI PROSPEKTUSUNKAT lehet, hogy találsz még abban is számotokra megfelelő információkat. Üdvözlettel.:Kata smile
Annamária Dátum: 2010-02-10 17:30:15
Kedves Kata! Nagyon szimpatikus a Grand Tours! Mi Budapestről mennénk, 2 felnőtt, 14 és 11 éves gyerekek. Neos Marmaras az uticél busszal. Mennyi csomagot vihetünk személyenként a busszal? Hány óra az út?Budapestről kizárólag hétfőnként van indulás? Útlevélen kívül szükséges még vmi a Szerb és Macedón határátkelésnél? Melyik fajta busz megy ide? Fix ülést a megrendeléskor kérhetünk? Az Athene házat választottuk, 4-en mennénk az 5 személyesbe. A félpanzióhoz adnak italt? Előre is köszönöm a segítséget! Üdv.Annamari
Grand Kata Dátum: 2010-02-10 15:24:40
Erika85 írta ekkor: 2010-02-09 20:43:08
Drága Kata! előre is köszi a "megrendelést"! smile Abban biztos lehetsz, hogy idén is nagyon jól fogjuk érezni magunkat! Nagyon várjuk, hogy újra lássunk és persze a közös sétákat és beszélgetéseket! Millió puszit küldünk!
Köszönöm smile smile smile
Erika85 Dátum: 2010-02-09 20:43:08
Grand Kata írta ekkor: 2010-02-08 09:36:24
Szia Erikám! Megrendelem a jó időt, és a finom meleg símogató tengevizet! smile Remélem ismét egy kellemes élményteli nyaralásotok lesz! smile smile SOK SZERETETTEL VÁRLAK! Puszi Nektek Kata smile smile
Drága Kata! előre is köszi a "megrendelést"! smile Abban biztos lehetsz, hogy idén is nagyon jól fogjuk érezni magunkat! Nagyon várjuk, hogy újra lássunk és persze a közös sétákat és beszélgetéseket! Millió puszit küldünk!