Szia Katám!
Szépen gyűlnek az utasok..tavaly egész szezon alatt nem voltak ennyien..Meghozta az Athéne a hozzá fűzött reményeket.Puszi Neked
Szia Nikikém!
Én is nagyon boldog vagyok, hogy gyülnek a vendégeim! Tudom, hogy sokan szeretik az Athéne házat, de a Politis is gyönyörű lesz, hiszen teljesen felújítják, és ott lesz egy nagy társalgó. A városban lévő Mosses pedig 2 néve épült és az is nagyon szép. Így az idén 3 ragyogó apartmant tudhatunk a "magunkénak." Évek óta nem volt ennyi szép és igényesen kialakított házunk. Ennek pedig nem csak a vendégek, de én is nagyon örülök. A kocsit illetően még nincs infóm. Gondolom rövidesen megtudom mire számíthatunk.
Addig is puszi Nektek:Kata