(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-02-08 09:36:24
Erika85 írta ekkor: 2010-02-05 22:35:15
Szia Kata! Végre mi is pirosak lettünk! smile augusztusban irány Marmaras! smile millió puszi
Szia Erikám! Megrendelem a jó időt, és a finom meleg símogató tengevizet! smile Remélem ismét egy kellemes élményteli nyaralásotok lesz! smile smile SOK SZERETETTEL VÁRLAK! Puszi Nektek Kata smile smile
Erika85 Dátum: 2010-02-05 22:35:15
Szia Kata! Végre mi is pirosak lettünk! smile augusztusban irány Marmaras! smile millió puszi
Grand Kata Dátum: 2010-02-04 23:23:25
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-02-04 19:08:08
Szia Katám! Szépen gyűlnek az utasok..tavaly egész szezon alatt nem voltak ennyien..Meghozta az Athéne a hozzá fűzött reményeket.Puszi Neked smile smile
Szia Nikikém! Én is nagyon boldog vagyok, hogy gyülnek a vendégeim! Tudom, hogy sokan szeretik az Athéne házat, de a Politis is gyönyörű lesz, hiszen teljesen felújítják, és ott lesz egy nagy társalgó. A városban lévő Mosses pedig 2 néve épült és az is nagyon szép. Így az idén 3 ragyogó apartmant tudhatunk a "magunkénak." Évek óta nem volt ennyi szép és igényesen kialakított házunk. Ennek pedig nem csak a vendégek, de én is nagyon örülök. A kocsit illetően még nincs infóm. Gondolom rövidesen megtudom mire számíthatunk. Addig is puszi Nektek:Kata
Farkas Nikolett Dátum: 2010-02-04 19:15:06
Elfelejtettem megkérdzni...Idén újra lesz kis puttonyos járműved? smile smile
Farkas Nikolett Dátum: 2010-02-04 19:08:08
Szia Katám! Szépen gyűlnek az utasok..tavaly egész szezon alatt nem voltak ennyien..Meghozta az Athéne a hozzá fűzött reményeket.Puszi Neked smile smile