(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Bíró Edina Dátum: 2010-02-03 11:34:22
Grand Kata írta ekkor: 2010-02-03 09:43:42
Szia Edina! Az aténe ház konyhája alapfelszereltségü: rezsó, 1 db kisebb, 1 db nagyobb lábas, 1 db hússütő, tényérok, poharak, bogrék, kávékiöntő, kávéfőző található a konyhában. Gondolom nagy főzést nem ekertok elkövetni, egy egyszerű étel készítéséhez szerintem a felszereltség elegendő. smile smile Szeretettel várlak majd Titeket, és bízom benne, hogy elnyeri tetszéseteket a hely. Üdvözlettel:Kata
Köszönöm szépen a gyors választ, miután elküldtem a hsz-t, megtaláltam a választ! várjuk már n. a nyaralást! sajna messze még az augusztus
Grand Kata Dátum: 2010-02-03 09:43:42
Bíró Edina írta ekkor: 2010-02-01 15:26:34
Sziasztok! Most utazunk először az Athene apartmanba, szeretném megkérdezni, hogy a konyhában milyen edények vannak, illetve van-e vízforraló? Köszönöm!
Szia Edina! Az aténe ház konyhája alapfelszereltségü: rezsó, 1 db kisebb, 1 db nagyobb lábas, 1 db hússütő, tényérok, poharak, bogrék, kávékiöntő, kávéfőző található a konyhában. Gondolom nagy főzést nem ekertok elkövetni, egy egyszerű étel készítéséhez szerintem a felszereltség elegendő. smile smile Szeretettel várlak majd Titeket, és bízom benne, hogy elnyeri tetszéseteket a hely. Üdvözlettel:Kata
André Zsófia Dátum: 2010-02-01 15:31:31
Grand Kata írta ekkor: 2010-02-01 15:20:50
Szia Zsófi! Kérdésedre válaszolva ajánlom, ha az A-sort választjátok, akkor a tengert -mivel ez még nem tengerre néző feláras - legjobban az A/5-ös apartmanból látjátok! Remélem még üres azon a héten, amikor szándékoztok jönni! Üdvözlettel: Kata
Nagyon szépen köszönöm! Elvileg még szabad a szoba arra az időpontra, igyekszünk lefoglalni! :) Üdv, Zsófi
Bíró Edina Dátum: 2010-02-01 15:26:34
Sziasztok! Most utazunk először az Athene apartmanba, szeretném megkérdezni, hogy a konyhában milyen edények vannak, illetve van-e vízforraló? Köszönöm!
Grand Kata Dátum: 2010-02-01 15:20:50
André Zsófia írta ekkor: 2010-01-31 23:48:08
Sziasztok! Teljesen új vagyok itt a fórumon, szeretnénk idén a barátnőimmel Marmarason nyaralni, az Athéne apartmanban :) Azt szeretném kérdezni, hogy a fszt-i szobákból látszik-e a tenger? Ha igen ,melyiket a legideálisabb lefoglalni? Nagyon szépen köszönöm! Zsófi
Szia Zsófi! Kérdésedre válaszolva ajánlom, ha az A-sort választjátok, akkor a tengert -mivel ez még nem tengerre néző feláras - legjobban az A/5-ös apartmanból látjátok! Remélem még üres azon a héten, amikor szándékoztok jönni! Üdvözlettel: Kata