(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

André Zsófia Dátum: 2010-01-31 23:48:08
Sziasztok! Teljesen új vagyok itt a fórumon, szeretnénk idén a barátnőimmel Marmarason nyaralni, az Athéne apartmanban :) Azt szeretném kérdezni, hogy a fszt-i szobákból látszik-e a tenger? Ha igen ,melyiket a legideálisabb lefoglalni? Nagyon szépen köszönöm! Zsófi
Grand Kata Dátum: 2010-01-29 20:32:14
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-01-29 17:17:33
szia Kata! Most úgy néz ki, hogy senki nem akar jönni a görög buliba smile De azért még próbálkozom... Puszi Neked!Ha más nem marad, akkor július 13-án találkozunk Marmarasban smile
Nikikém! Nagyon várom a julis 13-át. Nekem úgyis szerencsés napnak számít a 13-a! smile Addig is puszillak mindhármatokat, sok szeretettel gondolok Rátok Kata smile smile
Farkas Nikolett Dátum: 2010-01-29 17:17:33
Grand Kata írta ekkor: 2010-01-26 10:26:10
Nikikám! Én foglaltam egy asztalt, ülhetnétek Ti is ott??? Puszi Kata smile
szia Kata! Most úgy néz ki, hogy senki nem akar jönni a görög buliba smile De azért még próbálkozom... Puszi Neked!Ha más nem marad, akkor július 13-án találkozunk Marmarasban smile
Erika85 Dátum: 2010-01-28 20:04:59
Természetesen az Athéne apartmanba és a C6 lesz a mi szobánk! Így közel leszünk hozzád, és a közös udvari bandázást nem hagynánk ki! smile
Grand Kata Dátum: 2010-01-28 18:32:42
Erika85 írta ekkor: 2010-01-28 18:04:42
Drága Kata! Jövőhéten fizetjük be a nyaralást, ugyhogy most már csak az időnek kell eltelnie, de olyan messze van még augusztus! smile sok puszi!
Drága Erikám! Nagyon örülök és remélem ismét nagyon jól fogjátok érezni magatokat! smile smile Melyik apartmant is választottátok? Nagyon gyorsan szalad az idő, hipp-hopp itt a nyár és az augusztus. Bár tudom, hogy ebben a nagy hidegben szinte hihetetlen! smile Puszi Kata