(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Erika85 Dátum: 2010-01-28 18:04:42
Drága Kata! Jövőhéten fizetjük be a nyaralást, ugyhogy most már csak az időnek kell eltelnie, de olyan messze van még augusztus! smile sok puszi!
magoeva Dátum: 2010-01-27 14:18:36
Kedves Fórumosok! Tervez -e valaki egyéni utat Marmaras, Sarti, stb...Thesszalonikiig bezárva Június 21-22-indulással? Minden infót, tapasztalatot megköszönnék!!! Nagyon várom a válaszokat! Szép Napot mindenkinek! Éva
Grand Kata Dátum: 2010-01-26 22:08:21
magoeva írta ekkor: 2010-01-26 19:13:44
Drága Katám :-)) Mi is a szívünkbe zártunk Téged! Még 2 nap és végleg kiderül, hogy egyéni, vagy buszos úttal megyünk. Számoljuk vissza a napokat :-))))))) Pusz
smile smile smile puszi Nektek is!
magoeva Dátum: 2010-01-26 19:13:44
Drága Katám :-)) Mi is a szívünkbe zártunk Téged! Még 2 nap és végleg kiderül, hogy egyéni, vagy buszos úttal megyünk. Számoljuk vissza a napokat :-))))))) Pusz
Grand Kata Dátum: 2010-01-26 10:29:12
PetiNiki írta ekkor: 2010-01-24 21:30:42
Kedves Kata! Írtam már az index-es fórumon is. Arról érdeklődnék, hogy Neos Marmarason van-e dialízis kezelés? Ha viszont ott nincs, akkor a közeli környéken hol lehetséges ezt megoldani? Emiatt a probléma miatt, mi inkább az autóval történő utazást részesítjük előnyben. Előre is köszönjük a segítséget!
Sziasztik! Volt már ilyen kérdés! Neosz Marmaraszon ugyan nincs dialízis központ, Poligirosban, vagy Thesszalonikiben oldható meg. Attól is függ, hogy heti hány alkalom szükséges. Nem egyszerű, de megoldható. Csak ha kérjük kellemetlen lenne, ha végül lemondjuk. Tavaly ez történt. Mire mindent elintéztem, végül más helyet választott a vendég.... Üdv. Kata smile