(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-01-26 10:26:10
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-01-24 15:29:02
Még nem beszéltünk a görög buliról, de majd körbeérdeklődök. Én szeretnék elmenni:)
Nikikám! Én foglaltam egy asztalt, ülhetnétek Ti is ott??? Puszi Kata smile
Grand Kata Dátum: 2010-01-26 10:25:06
Gyarmati Éva írta ekkor: 2010-01-24 15:13:29
Szia Kata! Most kocsival megyünk, és nagy családdal, gyerekek + unoka:)
Szia Évi! Nagyszerű! smile Erre valók a nagyik! Biztos vagyok benne, hogy élmény lesz így együtt! smile smile
PetiNiki Dátum: 2010-01-24 21:30:42
Kedves Kata! Írtam már az index-es fórumon is. Arról érdeklődnék, hogy Neos Marmarason van-e dialízis kezelés? Ha viszont ott nincs, akkor a közeli környéken hol lehetséges ezt megoldani? Emiatt a probléma miatt, mi inkább az autóval történő utazást részesítjük előnyben. Előre is köszönjük a segítséget!
Farkas Nikolett Dátum: 2010-01-24 15:29:02
Grand Kata írta ekkor: 2010-01-23 21:17:15
Drága Nikikém! A C/6-ban teljesen el lesz ájulva a kis tündérünk. Tudod onnan a legszebb a kilátást. Regi biztosan nagyon fogja élvezni. A hastáncos ruhának meg külön örülök! Bemutatót tarthat az udvaron! Már alig várom a találkozást! Nem jösztök a görög buliba februárban?? Millió Puszi Kata smile smile
Még nem beszéltünk a görög buliról, de majd körbeérdeklődök. Én szeretnék elmenni:)
Gyarmati Éva Dátum: 2010-01-24 15:13:29
Szia Kata! Most kocsival megyünk, és nagy családdal, gyerekek + unoka:)