Még nem beszéltünk a görög buliról, de majd körbeérdeklődök. Én szeretnék elmenni:)
Nikikám! Én foglaltam egy asztalt, ülhetnétek Ti is ott???
Puszi Kata
Grand Kata Dátum: 2010-01-26 10:25:06
Gyarmati Éva írta ekkor: 2010-01-24 15:13:29
Szia Kata!
Most kocsival megyünk, és nagy családdal, gyerekek + unoka:)
Szia Évi!
Nagyszerű! Erre valók a nagyik! Biztos vagyok benne, hogy élmény lesz így együtt!
PetiNiki Dátum: 2010-01-24 21:30:42
Kedves Kata! Írtam már az index-es fórumon is. Arról érdeklődnék, hogy Neos Marmarason van-e dialízis kezelés? Ha viszont ott nincs, akkor a közeli környéken hol lehetséges ezt megoldani? Emiatt a probléma miatt, mi inkább az autóval történő utazást részesítjük előnyben. Előre is köszönjük a segítséget!
Farkas Nikolett Dátum: 2010-01-24 15:29:02
Grand Kata írta ekkor: 2010-01-23 21:17:15
Drága Nikikém!
A C/6-ban teljesen el lesz ájulva a kis tündérünk. Tudod onnan a legszebb a kilátást. Regi biztosan nagyon fogja élvezni. A hastáncos ruhának meg külön örülök! Bemutatót tarthat az udvaron!
Már alig várom a találkozást! Nem jösztök a görög buliba februárban??
Millió Puszi Kata
Még nem beszéltünk a görög buliról, de majd körbeérdeklődök. Én szeretnék elmenni:)
Gyarmati Éva Dátum: 2010-01-24 15:13:29
Szia Kata!
Most kocsival megyünk, és nagy családdal, gyerekek + unoka:)