Itt egy kis videó a szeptemberi nyaralásunkról, fogadjátok szeretettel
http://videa.hu/videok/kreativ/utazas-neos-marmarasra-zenes-gorogorszag-greece-halkidiki-QqFQzaszVw9sgKmz
Örülök, hogy Te is a szívedbe zártad Marmaraszt. Nagy öröm volt néznem a felvételedet!
Köszi-Köszi
Viszlát szeptember elején!
Kata