(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-01-23 22:05:32
Nagyné Varga Krisztina írta ekkor: 2010-01-23 17:48:28
Üdvözöllek! Érdeklődnék, hogy az autóval érkezők megtudnak hol állni az Athene ház közelében? Kriszta
Szia Kriszti! Az Athéne háznál van kb. 4 szgk.-nak való parkoló, de az utcában bárhol meg lehet állni. Hála az égnek, jó a közbiztonság, nem nyúlnak az autókhoz. Kifejezett örzött parkoló nincs a közelben. Üdv.:Kata smile
Grand Kata Dátum: 2010-01-23 22:02:33
DiOm írta ekkor: 2010-01-23 11:36:36
Sziasztok! Tavaly óta nem megy ki a fejemből Marmarasra, még mindig sokat álmodom róla smile Itt egy kis videó a szeptemberi nyaralásunkról, fogadjátok szeretettel smile http://videa.hu/videok/kreativ/utazas-neos-marmarasra-zenes-gorogorszag-greece-halkidiki-QqFQzaszVw9sgKmz
Köszönöm a videót, nagyon szépséges! smile Örülök, hogy Te is a szívedbe zártad Marmaraszt. Nagy öröm volt néznem a felvételedet! Köszi-Köszi smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-01-23 21:21:14
Gyarmati Éva írta ekkor: 2010-01-21 23:39:13
Szia Kata! Örömmel láttam, hogy az idén ismét kiadó az Athéne apartman. 2 éve voltunk ott ősszel, nagyon jól éreztük magunkat. Mi voltunk, akik vonattal mentünk. Most ismét foglaltam szállást smile Viszlát szeptember elején!
Szia Évike! Nagyon örülök Nektek. Most is vonattal jösztök? Majd májusba amikor már kint leszek, ha szükséges útbaigazítalak, hogy juttok le legegyszerűbben Thesszalonikiből. Persze, csak ha vonattal érkeztek. Szeretettel várlak Titeket smile Kata smile
Grand Kata Dátum: 2010-01-23 21:17:15
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-01-21 19:11:47
Szia Kata! A C6-ot választottuk:) Holnap megyek az irodába:) Regi már készíti az új hastáncos ruháját, mert idén abban óhajt bemutatót tartani:) Ezer puszi:Niki
Drága Nikikém! A C/6-ban teljesen el lesz ájulva a kis tündérünk. Tudod onnan a legszebb a kilátást. Regi biztosan nagyon fogja élvezni. A hastáncos ruhának meg külön örülök! Bemutatót tarthat az udvaron! Már alig várom a találkozást! Nem jösztök a görög buliba februárban?? Millió Puszi Kata smile smile
Nagyné Varga Krisztina Dátum: 2010-01-23 17:48:28
Üdvözöllek! Érdeklődnék, hogy az autóval érkezők megtudnak hol állni az Athene ház közelében? Kriszta